Částku více než 2 miliardy korun z veřejných zdrojů považuji za příliš vysokou v době, kdy je nedostatek peněz na opravy silnic, výstavbu kanalizací a další potřebné infrastruktury. Doporučuji všem podívat se na MS z pohledu malých obcí, kde nefunguje veřejné osvětlení, jsou rozbité silnice a odpadní voda je odváděna do potoků.

Špatně bylo, když organizátoři v roce 2004 slibovali, že mistrovství nebude stát daňové poplatníky ani korunu. Dopředu mělo zaznít, kolik bude MS skutečně stát a co se za veřejné peníze v Liberci opraví a co nového se vybuduje. Příkladem je rekonstrukce kolejí v Harcově, kterou bylo nutné zaplatit, i pokud by MS v Liberci nebylo. Veřejnost by možná celou akci vnímala pozitivněji a větší by byla také důvěryhodnost organizátorů.

Samotné sportovní dění samozřejmě sleduji, ale jen v televizi. Mám malé děti a s nimi je návštěva podobného sportovního podniku složitá. Osobně se chystám v pátek na skoky na velkém můstku. Českým sportovcům držím pěsti a věřím, že například v mužské štafetě se ještě ukáže jejich síla.