více >>
Deník

Naši prvňáci ze ZŠ Hodkovice nad Mohelkou

Každou středu vám představíme čerstvé prvňáčky z Liberecka.

Prvňáci z 1. A Základní školy T. G. Masaryka Hodkovice nad Mohelkou se fotili do projektu Naši prvňáci. Na snímku je s nimi třídní učitelka Monika Kuntošová.

Prvňáci z 1. A Základní školy T. G. Masaryka Hodkovice nad Mohelkou se fotili do projektu Naši prvňáci. Na snímku je s nimi třídní učitelka Monika Kuntošová. V první řadě zleva jsou žáci Viktorie Mertová, Nikola Zemanová, Kateřina Samková, Silvie Uhnavá, Markéta Kamenská a Sofie Marie Bílková. Ve druhé řadě zleva jsou žáci Kryštof Jeřábek, David Jursa, Martin Škoda, Sebastián Redaj, Ivan Oračko a Joshua Jeřábek. Ve třetí řadě zleva jsou žáci Josef Peiger, Aleš Böhm, Tomáš Šobr, Vítek Tvrzník a Tomáš Hroch.

Prvňáci z 1. B Základní školy T. G. Masaryka Hodkovice nad Mohelkou se fotili do projektu Naši prvňáci. Na snímku je s nimi třídní učitelka Šárka Menčíková.

Prvňáci z 1. B Základní školy T. G. Masaryka Hodkovice nad Mohelkou se fotili do projektu Naši prvňáci. Na snímku je s nimi třídní učitelka Šárka Menčíková. V první řadě zleva jsou žáci Marie Sidorová, Nikola Brázdová, Julie Jarešová, Linda Lendrová a Sofie Třešňáková. Ve druhé řadě zleva jsou žáci Vanda Rybářová, Josef Vojtěch, Jakub Jakubkovič, Vít Zajíček, Tomáš Havrda a Matěj Franc. Ve třetí řadě zleva jsou žáci Ondřej Kratochvíl, Vít Smutný, Jakub Panuška, Sebastian Melda a Alexandr Melda.

Příště představíme prvňáčky ze ZŠ Barvířská v Liberci.

Dále z vašeho Deníku

Akční letáky