deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION
Výběr regionů ČR Redakce severních Čech Zuzana Uchytilová Kolářová

Zuzana Uchytilová Kolářová

Webeditor

David Hofman

Už od dětství jsem slýchala, že jsem trošku samorost. Byla to pravda, takže jsem potřebovala do života dostat trochu řád. Ten přišel se střední školou, kterou jsem studovala v Turnově na Obchodní akademii a Hotelové škole. Povinnost společenského oblečení ve škole a také vyžadování určitého vystupování, stejně jako samotný obor obchodní akademie, to mě usměrnilo do těch správných kolejí. 

archiv: Zuzana Kolářová

Vždycky mě bavila historie a vše kolem památek. Střední škola nabízela možnost odborné praxe na státním hradě Karlštejn. Ačkoliv se tradovalo, že se tam dostanou ti s nejlepšími známkami, realita byla taková, že jste museli být hlavně praktický člověk. Tak se mi zase povedlo být ve správný čas na správném místě a už při škole jsem začala pracovat jako průvodce. Na vysoké škole jsem zvolila obor Historicko-literární studia a i po letech jsem ještě při práci oprášila historické znalosti na státním zámku Hrádek u Nechanic.

David Hofman

Po vysoké škole jsem začala hledat práci. Psal se rok 2011 a už tenkrát jsem se hlásila na pozici redaktor do Libereckého deníku. Bohužel, výběrové řízení mi tenkrát nevyšlo. Nastoupila jsem tedy jako bankovní poradce do banky. Po třech letech v tomto sektoru jsem se přesunula do jedné turnovské firmy na pozici referentky logistiky, kde jsem působila více než pět let. Po téměř deseti letech od prvního neúspěšného pohovoru v Libereckém deníku jsem to v roce 2020 zkusila znovu a tentokrát to vyšlo na pozici webeditora.

archiv: Zuzana Kolářová

Řídím se tím, že by práce měla člověka bavit a naplňovat ho, ale měl by mít také prostor pro svůj osobní život, zájmy a rodinu. Mým velkým koníčkem je sport všeho druhu. V zimě vyrážím na běžky a snowboard. Celoročně běhám a v létě ráda vyrazím třeba na vodu nebo na kolo. Stejně důležitý je pro mě čas strávený s mými blízkými a přáteli. To jsou totiž okamžiky, které nikdy nic nenahradí. 

archiv: Zuzana Kolářová

Mimo sport, historii a literaturu mě také velmi baví hudba a vše co k ní patří. Odmalička se pohybuji ve světě muzikantů a vlastně jsem ho nikdy úplně neopustila. Další velkou radostí je také cestování, ať už po naší vlasti, tak za hranice České republiky. Protože miluji moře, tak mezi srdcové destinace patří Chorvatsko a Řecko. 

< Předchozí
1 z 5
Další >

Nejnovější články redaktora:

Napište zprávu redaktorovi:

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas se Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

Seznamte se s šéfredaktory Deníků severních Čech:

Prozkoumejte jiný region ČR: