V sobotu 25. května proběhne další důležitý hokejový zápas a proto nejen sportovní bary, ale i klasické hospody či restaurace proměňují své prostory na místo, kde se lidé mohou sejít u dobrého jídla a pití a se zatajeným dechem sledovat zlomové okamžiky svých oblíbených hokejových hrdinů.

MS v hokeji, Praha: Česko - USA
Češi odstranili USA. Postup zařídil Zacha, Dostál jako zeď. Obdiv prezidenta

Ani liberecké podniky nejsou v téhle nepsané národní tradici pozadu. Restaurací, kde provozovatelé nabízí promítání na plátně či na televizních obrazovkách, je možné navštívit hned několik.

Terasa U Vodníka

V restauraci Terasa U Vodníka najdete příjemné posezení na kryté terase. Hokej tu můžete pohodlně sledovat na promítacím plátně a pro doladění atmosféry zde provozovatelé před každým zápasem dokonce vyvěšují vlajku konkurenčního státu. K fandění se můžete posilnit Plzní nebo Konrádem.

U jezera se bude fandit
Finále mistrovství světa v hokeji: Nejen u jezera Most se bude fandit ostošest

Hospoda na Růžku

Pokud se na zápas vydáte do centra, rozhodně nepřehlédněte malebnou hospůdku se stejně malebným názvem Hospoda na Růžku. Zde majitelé svým zákazníkům pouštějí hokejové zápasy na televizní obrazovce. Rezervace není možná předem, což může být při troše štěstí výhoda pro ty, kteří se pro sledování zápasu rozhodnou na poslední chvíli. Na čepu mají širokou nabídku Svijan, ale také mohou pohostit Radlerem.

V České Lípě se setkaly generace u příležitosti hokejového šampionátu a společných aktivit před zápasem Česko - Kanada.
Fandíme společně! Senioři v České Lípě zažili hokejovou euforii spolu s dětmi

Restaurace Na Rudě

Také ve Vratislavicích se mohou fanoušci vydat skandovat do hospod. Například v restauraci Na Rudě mohou návštěvníci fandit hokejovým zápasům u televizních obrazovek a využít také terásku. K fandění si můžete objednat jak Svijany, tak Kozla nebo i Volta.

MS v hokeji, Praha: Česko - Kanada
Češi dotáhli proti Kanadě dvoubrankovou ztrátu. Padli ale v prodloužení

Parťákova Hasičárna & pizza Liberec

Neopakovatelnou atmosféru při hokejových zápasech můžete zažít také v Pavlovicích v Restauraci Parťákova Hasičárna & pizza Liberec. Pro lepší zážitek z hokejového zápasu zde promítají každý zápas na promítacím plátně a načepují vám Plzeň nebo Radegast.

Budvarka Liberec

V pivnici kousek od náměstí najdou příjemné posezení fanoušci hokeje, ale i Budvaru. Během důležitých hokejových zápasů nabízí podnik svým zákazníkům sledování hokejového přenosu nejen na televizní obrazovce, ale i na plátně.


Nahrává se anketa ...

Mohlo by vás zajímat: VIDEO: Přichází nová éra Severočeského muzea, přivítejte značku MUZA

Zdroj: Mgr. Markéta Kroupová