VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: CHRASTAVA

V Chrastavě vznikne nový domov pro obojživelníky

Chrastava - Systém tůní v lokalitě Bedřichovské rybníky  bude útočištěm žabám a čolkům

Skandál při slavnostech města: Kapelu musela přivézt policie

Chrastava - Vyvrcholení Chrastavských slavností města mělo hořkou tečku. Ready Kirken zůstali s aparaturou na cestě, na koncert je dopravili strážníci. Zahráli s dvouhodinovým zpožděním

Místo zničeného secesního mostu roste nový

Chrastava - V Chrastavě na Liberecku začali v úterý stavět nový most na místě starého železného secesního, který v srpnu 2010 vzala velká voda. Město patří k těm, která tehdy ničivá povodeň postihla nejvíce.

Starosta: Odbojář bude mít pamětní desky dvě. Díky svým odpůrcům

Chrastava - Iniciátorem usnesení o odhalení pamětní desky Rudolfu Fuksovi je chrastavský starosta Michael Canov (SLK). Deník mu položil několik otázek.

Padouch, nebo hrdina? Popravený odbojář víří emoce v Chrastavě

Chrastava - Čtyři roky trvalo, než starosta sehnal dostatek hlasů k tomu, aby město oficiálně uznalo justiční vraždu mladíka.

Legionáři parodovali Hvězdné války

Vítkov /FOTOGALERIE/ - Dvorec Cura Vitkov u Chrastavy o víkendu ožil antickým festivalem. 

Tragédie. Dvaadvacetiletý muž zemřel v lisu

Chrastava – K muži zaklíněnému v lisu vyjížděli v pondělí odpoledne liberečtí záchranáři. Ani jejich rychlá pomoc nedokázala dvaadvacetiletému mladíkovi zachránit život. Jeho zranění byla neslučitelná se životem a lékař na místě po resuscitaci musel konstatovat smrt.

Lidé se bojí odpadu z fabriky

Liberecko - Podle svědectví lidí, kteří žijí nebo pracují blízko továrny Grupo Antolin Bohemia v Liberci či Chrastavě, společnost skladuje pod širým nebem zdraví škodlivé materiály. Na dvorech fabriky a také firmy, která má za úkol odpad likvidovat, se tak hromadí třeba otevřené balíky se skelnou vatou, ale i vysoce hořlavé desky z polyuretanu a zřejmě i nebezpečné směsi v barelech.

Lázněmi se pochlubí Chrastava v květnu

Chrastava - Už letos v květnu se pro první návštěvníky otevře nová atrakce Chrastavy, Termální lázně Chrastava. Dokončení stavby za přibližně 200 milionů korun, kterou více než z poloviny hradí evropské dotace, bylo několikrát soukromým investorem odloženo.

V Chrastavě už se zase trhá. První šel pod nůž sám starosta

Chrastava – Vytržením starostenského zubu se v pátek symbolicky otevřela nová zubní ordinace původem Jordánského dentisty Muhannada Aldeeba v Chrastavě.  Obětováním vlastní stoličky starosta demonstroval široké veřejnosti, že ač cizinec, je stomatolog  velký profesionál a lidé si jeho přístup nemohou vynachválit.

Chrastava vykázala pryč podomní prodejce

Chrastava - Levnou elektřinu, pokrývky z ovčí vlny, matrace nebo sadu nádobí už v Chrastavě nekoupíte. Podomní prodejci, kteří nejčastěji tyto typy zboží lidem vnucují, totiž byli nařízením rady města vykázáni.

Průtah v Chrastavě se dokončovat nebude, starosta to kritizuje

Chrastava - Silniční průtah v Chrastavě, který by měl odvést nákladní dopravu z města, se letos dokončovat nebude.

Zastupitelé jsou hvězdami na webu. Nelegálně, varuje úřad

Chrastava – Těžké to má chrastavský starosta Michael Canov (SLK) se státní mocí. Jen co vyhrál vleklý spor s úředníky o to, jestli smí nebo nesmí zakázat ve svém městě výherní automaty, už se dostal do jejich hledáčku znovu. Tentokrát kvůli záznamům ze zasedání zastupitelstva. Ty začalo město umísťovat na internet, kde si je může každý pustit.

Žena nabízí zlodějům deset tisíc za ukradeného psa

Vítkov u Chrastavy - Odměnu deset tisíc korun se rozhodla za nalezení ztraceného psa vypsat Milada Delišová z Dolního Vítkova u Chrastavy. Svérázný způsob zvolila poté, co nabyla přesvědčení, že její rodině psa 6. ledna kdosi ukradl.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení