Předchozí
1 z 5
Další

Michal NedvídekZdroj: archiv Michala Nedvídka

Vminulosti hájil brankoviště Bílých Tygrů, nyní podniká ve finanční sféře a pořádá hokejové kempy pro mladé brankáře. Řeč je o bývalém gólmanovi Michalu Nedvídkovi, který zároveň vede jako trenér hokejové mužstvo Technické univerzity v Liberci.

Michal NedvídekZdroj: archiv Michala Nedvídka

„Vzpomínám na brankářskou kariéru jednoznačně v pozitivním duchu. Měl jsem možnost být součástí jedné z nejlepších organizací v ČR a učit se od zkušenějších.S mládežnickým národním týmem jsem měl možnost cestovat po světě. Pokud člověk dělá vrcholově jakýkoliv sport a ví, čeho chce dosáhnout, přináší mu to spoustu schopností a dovedností i do života po kariéře. Například tvrdě trénovat, umění vyhrát i prohrát, disciplína, pokora, práce v týmu a tak dále,“ říká někdejší maskovaný muž.

Michal NedvídekZdroj: archiv Michala Nedvídka

Z jakého důvodu s hokejem aktivně skončil? „Každý vrcholový sportovec se nejvíce obává zranění. To bohužel před lety potkalo i mě a musel jsem nuceně skončit,“ objasňuje Nedvídek příčinu konce kariéry.

Michal NedvídekZdroj: archiv Michala Nedvídka

V současné době působí Nedvídek na několika frontách. „Hned po skončení profesionální kariéry jsem začal podnikat ve finančních službách a postupně jsem své aktivity rozšířil na správu majetku a nemovitostí. Dále pořádám hokejové kempy pro mladé brankáře pod hlavičkou jedné z nejlepších akademií v ČR – PRO Hockey Training,“ vyjmenovává Nedvídek své činnosti.

Michal NedvídekZdroj: archiv Michala Nedvídka

„Působím i v projektu „Škola podnikání“, kde jsem schopný pomoct lidem se začátky v jejich podnikatelské kariéře pomocí open seminářů nebo individuálních kariérových rozhovorů. Navíc si v současné době ještě dodělávám druhý stupeň vysokoškolského vzdělání. Rozhodně se nenudím,“ usmívá se sympatický trenér.