Předchozí
1 z 5
Další

V roce 2013 jsem založil Garand Brand, značku oblečení a doplňků s vlastním designem a mezi mé známé hity patří Boomerang, Hladina, Play, Neony a řada dalších. Za svůj největší životní úspěch považuji to, že jsem vydržel u věci, co mě baví a mohu se tím momentálně živit. Nikdy jsem neměl nic zadarmo a jsem pyšný na to, co jsem vybudoval.

Paulie Garand.Zdroj: Facebook Paulie Garand

Chtěl bych natočit jeden pořádný celovečerní film, ale stále čekám na námět. Inspiraci při navrhování hledám ve svých oblíbených značkách, které sám sleduji. Už jako malý kluk jsem díky skateboardingu hltal spoustu značek a mým snem bylo mít jednou taky nějakou. Ovlivňuje to samozřejmě taky moje hudební tvorba, protože spousta kolekcí vzniká k singlům, klipům, nebo celým deskám.

Paulie Garand.Zdroj: Archiv Paulieho Garanda

V rámci hudby jsem si nejblíže s mým hudebním kolegou, který si říká Kenny Rough, a taky s Jakubem Děkanem. S nimi jsem toho prožil v rámci koncertování asi nejvíce, a z toho období ve mně zakořenilo nejvíc vzpomínek.

Paulie Garand.Zdroj: Archiv Paulieho Garanda

Strašně rád chodím do kina, protože to je jedno z mála míst, kde dokážu úplně vypnout. S přítelkyní taky hodně cestujeme, takže ve volném čase objevujeme nová místa, ať už v naší zemi, kde je stále co poznávat, tak v zahraničí. Někdy člověk nemusí ani tak daleko.

Paulie Garand.Zdroj: Archiv Paulieho Garanda

Jsem obrovský patriot a Liberec je ve mně tak hluboce zakořeněný, že už ho ze mě nikdo neodpáře. Já tu prožil strašně krásné dětství na místech, která jsem si zamiloval a kam se budu vracet vždycky rád. Ať už to je Ještěd, Lidové sady a přidružená ZOO a Botanická, čtvrť Staré Město, nebo Jizerky, tak mě ten život v nich formoval do člověka, co jsem teď a dost výrazně se to zrcadlí v mojí tvorbě, písních i klipech.

Koncert Paulieho Garanda na liberecké přehraděZdroj: Ela Hamplová