Nestárnoucí hity popové vokalistky Duhová víla, Maluj zase obrázky, Bludička Julie, Nešlap, nelámej, Znám křišťálovou studánku, Je naprosto nezbytné… si její fanoušci mohou vychutnat naživo. Pěvice totiž na svém turné míří také do Liberce a nebude zde vystupovat sama.

Své fanoušky pod Ještědem potěší v Domě kultury již v úterý 14. října.

Liberec V sobotu 6. září oslavila zpěvačka Hana Zagorová osmašedesáté narozeniny.

Doprovodí ji zde skupina Boom Band Jiřího Dvořák a a její pěvecký kolega zpěvák, textař a skladatel Petr Rezek. Spolu s ním Zagorová nazpívala několik duetů, které také na koncertě jistě zazní.

Nejen letošní vystoupení, ale celou pěveckou kariéru Hany Zagorové si mohou její fanoušci připomínat prostřednictvím výběrového trojalba nazvaného „Zítra se zvedne vítr". Hudební společnost Supraphon kolekci vydala v srpnu 2011 ke zpěvaččiným pětašedesátým narozeninám. Oslavila je 6. září.

První CD z kompletu je sestaveno z baladických písní, druhé přináší výběr hitů a třetí je věnováno raritám, jež vyšly na CD vůbec poprvé. Novinka nabídla i dvě nahrávky, které opatřila texty sama zpěvačka. Letos vydala Hana Zagorová zbrusu nové „šansonové" album „Vyznání".

Lístky na liberecký koncert si mohou diváci koupit či rezervovat na serveru evstupenka.cz nebo v DK Liberec.