Návštěvníky Železnobrodského jarmarku, který se koná už po devatenácté, vedle bohatého kulturního a doprovodného programu dále čeká stánkový prodej všeho druhu, prodej a ukázka výroby řemeslných výrobků v Husově ulici, lidové hospody a mnoho atrakcí po celém městě.

Program:

pátek 12. 6.
Malé náměstí

18.00 - 18.30 Železnobrodský ochotnický DS Tyl: pohádka „Navarovská pouť“
19.30 - 23.30 Revival 60´s a hosté Bobby Houda, Zdeněk Lhotský, František Lhotský, již tradičně sdružení big beatových muzikantů Železného Brodu, Malé Skály, Turnova a okolí

sobota 13. 6.
nám. 3. května

10.00 Slavnostní předání jarmarečních práv na balkonu radnice, doprovázené rozverným průvodem železnobrodských ochotníků
9.00 - 16.00 Smetanovo zátiší (200 m od náměstí 3. května) – sklářská huť SUPŠS - předvádění sklářského řemesla s možností vyzkoušet si foukání skla, výstava studentských prací ze skla ve výstavních prostorách školy

ZUŠ Železný Brod pod taktovkou R. Müllera

Malé náměstí
10.00 - 11.30 Broďanka - hraje k pobavení, poslechu i tanci
12.00 - 13.30 Big Band ZUŠ - taneční a swingové melodie pod taktovkou R. Müllera
14.00 - 15.00 Papa Boys - železnobrodská big beatová kapela
15.30 - 17.00 Kapelníci - country kapela z Železného Brodu
17.30 - 18.30 Mandragora - rocková kapela z Jablonce
19.00 - 20.30 ABBA CHIQUITA REVIVAL - show legendární hudební skupiny
21.00 - 22.00 Strictly Commercial - energetický funk z Košťálova
22.30 - 23.00 Xakru - železnobrodská rocková kapela
23.30 - 24.00 In Touch - rocková kapela z Železného Brodu

Jan Krajník, frontman jablonecké skupiny Mandragora.

Běliště - muzeum
11.00 - 11.30 Kramářské písničky I. hudebně loutkové pohádky, Rolnička - divadlo pro děti z Liberce
13.00 - 13.30 Řemeslnické písničky
16.00 - 16.30 Kramářské písničky II.

neděle 14. 6.
Malé náměstí

9.30 - 10.30 Duro - Nux - etnokejklířská skupina z Jablonce
11.00 - 12.30 Taneční orchestr ZUŠ Železný Brod
13.00 - 14.00 Nonstop - country band z Liberce
14.30 - 15.30 HB Music Wave - železnobrodská hudební skupina

Běliště - muzeum
11.00 - 11.30 Plechové pohádky I. aneb Tři pohádky o drakovi a jedné chystané svatbě, divadelní spolek Kordula z Liberce
13.00 - 13.30 Plechové pohádky

Sklářskou expozici o jarmarku uzavřou

Po dobu konání jarmarku je uzavřeno Městské muzeu.