Na přivítanou byl podáván alkoholický či nealkoholický sekt, tzv. welcome drink. „Já jsem si dopřála alkoholickou verzi. Manžel se musí spokojit s nealko, dnes mu připadla role šoféra,“ svěřila se jedna návštěvnice. 

Po celou dobu programu byl připraven čertovský koutek s živým čertem. Udělat si selfie s vyslancem pekla, kdo by odolal… Na hodné, ale i ty zlobivé čekala mikulášská nadílka. Losovaly se vstupenky a odměnou byly různé ceny (voňavé kosmetické balíčky, poukázky, voňavá dárková taška plná voňavé kávy, balónky…). „My jsem byli asi hodní. Já jsem získala poukaz na pedikúru a manžel slevový poukaz do pizzerie,“ chlubila se další návštěvnice. 

O zpestření programu se také postaral MMA TEAM LIBEREC ukázkou smíšených bojových umění. Klub je určen pro muže a ženy všech věkových kategorií a také pro děti od 6 let.  

Následoval film o třech matkách rebelkách, které se rozhodly vzbouřit a udělat si Vánoce po svém. Jejich plán jim ale naruší příjezd vlastních matek. „Film mě naprosto uchvátil. První díl jsem sice neviděla, ale nevadilo to. Líbil se mi humor, který nebyl vynucený a asi se pro letošek inspiruji. Uvidíme, jak to ocení rodina,“ dodala se smíchem divačka.