Klub Na Rampě dnes ovládne exotická nálada. Vystoupí tu temperamentní zpěvák egyptsko-tuniského původu Ucee. Doprovázet ho budou muzikanti z United Flavour. Umělec tu představí svou novou desku International Call. Jabloneckou hudební zastoupí trojice Emergency JBC OneLove Station. Začátek party je ve 20. hodin.

Kdy jste začal spolupracovat s United Flavour (Flavour Bandem) a jak ke spolupráci došlo?

United Flavour jsem potkal poprvé na festivalu Reggae Meeting. Myslím, že to bylo v roce 2007. Od této doby jsme spolu byli v kontaktu. Na jaře 2011 jsem pak hostoval na jejich klubovém turné k desce Attitude. Zhruba dva roky nazpátek jsem začal pracovat s basistou a producentem United Flavour Djeiem Gogo na mé sólové desce, která vyšla v březnu letošního roku a kterou jsme pokřtili na společném koncertě v Lucerna Music Baru. Od té doby mě muzikanti UF doprovázejí pod jménem Flavour Band.

Jak probíhal křest vaší desky v Lucerně?

Bylo to parádní. Měli jsme skoro vyprodáno a byla skvělá atmosféra. Byl to speciální večer. Carmen byla tou dobou ještě těhotná a bylo na ní vidět, jak si koncert opravdu užívá.

V Čechách už pár let žijete, jak se vám tu líbí?

Česko mám rád především kvůli lidem, které jsem tu potkal a s kterými se mi skvěle spolupracuje. Hlavně s Djeiem Gogo, který produkoval mé album. Spoustu věcí mě naučil a máme také podobný pohled na hudbu, takže si dobře rozumíme. Také miluju Prahu, která my hodně připomíná můj rodný Regensburg.

Koncertoval jste už někdy v Jablonci nebo přímo na Rampě?

V Jablonci už jsem několikrát vystupoval a vždycky to bylo skvělý. Stejně tak i kluci z United Flavour se na Rampu těší. Minulý rok se tam zastavili v rámci klubového turné a říkali, že to byl skvělý večírek. Navíc v sobotu nás podpoří i místní reggae crew Emergency JBC OneLove Station, takže bude hodně dlouhá párty.

Prozradíte, jak bude vypadat koncert, na co se návštěvníci mohou těšit?

Připravili jsme set, který obsahuje hlavně písničky z mého alba International Call. Budeme hrát mix reggae, dancehallu a soulu.

Jak se staráte o svoje bohaté kadeře?

To je moje osobní tajemství, které nemůžu nikomu prozradit.