Na 9. ročník Country a Western Festivalu zve ode dneška až do neděle farma Vysoká u Chrastavy. Čekají vás tři dny nabité zábavou a hlavně – mimořádnou muzikou. Dnes například vystoupí bluegrassová legenda Druhá tráva Roberta Křesťana s americkým hostem, Tony Trischkou z USA. Vystoupení začne v 19.30.

Celý program zahájí ale už v 18 hodin folková zpěvačka Alena Střelečková, která si říká Alishi, irskou muziku zahraje Linda Jarošová a večer zakončí ve 21.30 bluegrassový Cop.

V sobotu odstartuje program soutěž o pohár starosty a následovat bude farmářská stezka. Rodinný program vystřídá v 16.30 další legenda- folkový zpěvák, skladatel a kytarista Pavel Žalman Lohonka. Ve 21.30 se můžete těšit na vystoupení oblíbené kapely Nonstop a večer zakončí ohňová show.

Neděle bude na koňské farmě patřit koním. V 11. hodin odstartuje Parkur Hobby, které o přestávkách vystřídá gymnastiká voltiže. Jedná se o gymnastiku a tanec, předváděné na koni.

Na farmě Vysoká se nabízí příležitost poznat a vyzkoušet si, jaké to je pečovat o koně, sedlat je, čistit, vodit a uzdit. Pořádají se tu také tématické příměstské tábory pro děti.