Než oslaví Kristova léta ve velkém s pražskými fanoušky, vydává se Visací zámek na turné republikou. Na punkové šňůře udělají zastávku i v jabloneckém Woku v sobotu 21. listopadu. Doprovází je další česká punková ikona Plexis.

„Od loňské korunovace punkovým králem uběhl téměř rok a my jsme stihli vyhlásit Punkový království na většině území ČR. Ještě nám pár měst zbývá a to chceme dohnat během podzimního turné," řekl punkový král Jan Haubert.

Hity z aktuální desky Punkové království už se v playlistu skupiny zabydlely. Mezi nejoblíbenější patří stejnojmenná titulní, Sweeti, Růžovej pocit, Popsong nebo Klíště, které bylo aktuální hlavně na letních festivalech.

Většina současné hudby je poznamenaná nedostatkem hudební vzdělanosti. U hudby, která se snaží působit umělecky, je to trapné, ale Visáči si z tohoto nedostatku udělali přednost. Jejich písničky jsou krásným a spontánním projevem radosti ze života.

Mezi nejznámější songy Visacího zámku patří Vlasta, Kanárek, Pitomá, Traktor, Známka punku, Stánek, Setkání, Cigára a další.

Vyhrajte lístky na Visáče ve Woku

Soutěžte s Deníkem a pojďte na jabloneckou oslavu 33. narozenin punkové legendy.

Otázka: Co je válka v písni Klíště?

Správné odpovědi posílejte na emailovou adresu: hana.langrova@denik.cz.

Nezapomeňte připsat svoje celé jméno a telefonní číslo, abychom vás mohli informovat o případné výhře.