V neděli Wohnouti na Youtube vypustili novinku Trrrabant, v níž oslavují legendární vozítko.

„Song vznikl díky spolupráci s cestovatelem Danem Přibáněm, který se svými bakelitovými zázraky projel Asii, Afriku a naposledy Jižní Ameriku. Cestu žlutejch Trabantů sledujeme už delší dobu, jelikož taky rádi cestujeme. Když jsme si plácli na spolupráci, pro inspiraci jsme nešli daleko. Stačilo si představit typické brblání dvoutaktního trabantího motoru a písnička byla na světě," hlásala kapela na svém Facebooku.

Barbie Song a Díky moc

Ani tento chytlavý popěvek nebude chybět na osmém wohnoutím řadovém albu, které chce kapela vydat do léta. Představila z ní ještě dvě další hitovky popovější věc Barbie Song a fanouškovskou Díky moc.

Čtěte také:
Report z Jablonce: Wohnoutům to parádně šlapalo i bez proudu  
Rozhovor s Honzou Homolou: Unplugged jsme hráli prvně před osmi lety v Indii

„Před vydáním desky chceme vypustit čtyři singly s klipy. V dnešním světě internetu písnička bez klipu jako by neexistovala. Písničky s klipem je taková předzvěst nové desky, která vyjde do léta," sliboval v rozhovoru pro Deník Honza Homola.

Elektricky se představí Wohnout v pátek 14. března v libereckém Viaduktu. Akusticky pak zahrají příští pátek 21. března v divadle v Teplicích a v sobotu 12. dubna ještě v Turnově taktéž na jevišti tamního divadla.

„Lidé jsou zvyklí, že hrajeme hodně nahlas. Na akustickém koncertě vyzní i naše pomalejší písničky a tišší pasáže. Je to pro nás úplně jiná práce s publikem," doplnil mladší z bratrů Homolových.

Wohnoutí novinky

Zdroj: Youtube
Zdroj: Youtube
Zdroj: Youtube