Některé dámy se na předpremiéře filmové novinky Miláček vznášely jen v myšlenkách, jedna si skákání na obří trampolíně okusila na vlastní kůži. Před samotným promítáním totiž profíci předvedly přítomným ženám jumpingovou exhibici. Každá dáma dostala u vstupu uvítací drink a po představení se většina žen zúčastnila i after party ve vedlejší restauraci.

Na trampolíně se představily nejprve nejmladší roztomilé skokanky, potom o něco starší a nakonec dva mladí muži a nejúspěšnější trampolinistka Zita Frydrychová, která bude bojovat o titul na olympiádě v Londýně 2012. Skokani se vznášeli i tři metry vysoko, skákali dvojitá salta a nakonec jeden z nich skočil i trojitý přemet.

Před premiérou také moderátorka losovala výherkyně, které si odnesly zajímavé ceny v podobě oblečení, dárkových poukazů, doplňků a dalších předmětů.

Dámské jízdy se zúčastnil i jeden muž

„Film se mi moc líbil. Těšila jsem se na něj, protože jsem četla knihu. Robert Pattinson je fešák, takže se na něj moc dobře koukalo. Akorát jsem moc nebyla spokojená s tím, jak film skončil. Tak nějak nedokončeně, i když vlastně skončila stejně jako v knize, ale v tom filmu to tak nevyniklo. Jinak na Dámskou jízdu chodím pravidelně s kamarádkami a moc si ji vždycky užívám,“ hodnotí film jedna z divaček Karolína Jedličková z Liberce.

Březnové Dámské jízdy se zúčastnil i jeden muž. „Nevěděl jsem, že je to Dámská jízda. Vzala mě sem přítelkyně, protože tenhle film chtěla hrozně vidět před maturitou, je to totiž povinná četba. Líbí se mi tu,“ smál se jediný muž obklopený celým sálem žen.

Ani muži ovšem tento měsíc nepřijdou zkrátka. Multikino Cinestar pro ně připravilo Pánskou jízdu s filmovou novinkou Okresní přebor podle stejnojmenného seriálu. Večer pro pány se koná ve středu 28. března od 18.30 také v sále číslo sedm.

Další Dámská jízda liberecké dámy čeká ve středu 18. dubna v 18.30. Tentokrát ženy a dívky zhlédnou romantický film Talismann v hlavní roli s hercem Zacem Efronem. Součástí akce bude i módní přehlídka v podání finalistek Miss Liberec. Po filmu divačky čeká after party.