Přední české kapely i divadlo pro děti bude hrát na pláži Klůček už v sobotu 23. července od 13 hodin.

Budou se střídat dvě stage divadelní a hudební.

MLÁDEK I RADEČEK

Pro dospělé zahraje zběsilá cover kapela Děda Mládek Illegal Band, která hraje zrychlené předělávky písní Ivana Mládka a Banjo Bandu, po nich přijde na řadu liberecký popový zpěvák Sebastian, který už určitě překročil hranice regionu a je známý po celé republice. Návrat v těchto dnech zažívá i kapela O5 a Radeček, která teď měla chvíli pauzu. Nahoru je dostal hit Vloupám se, který zpěvák nazpíval jako duet se slovenskou zpěvačkou Márií Čírovou. Jako další se představí nymburský Crossband se svým pop rockem. O vrchol večera se postarají písničkář Xindl X a taneční, pěvecká a striptérská skupina Mig 21.

PÍSKOMIL A KŮZLE

Na druhém divadelním pódiu bude divadlo pro děti: Čiperové, Divadlo Kůzle, Pískomil se vrací a M2E. Rozmarné léto skončí kolem 23. hodiny. Jeho další díl se pak přesune 6. srpna do Mostu.

line up

ROCK & POP STAGE

13.00 Děda Mládek Illegal Band

14.40 Sebastian

16.20 O5 a Radeček

18.00 Crossband

19.30 Xindl X

21.10 Mig 21

ROZMARNÁ STAGE

13.50 Čiperkové

15.30 Divadlo Kůzle

17.10 Pískomil se vrací

18.50 M2E

Vyhrajte po 2 lístcích na Rozmarné léto

Soutěžte s Deníkem a vyhrajte dvě vstupenky na putovní rodinný festival Rozmarné léto, tentokrát na Máchově jezeře na pláži Klůček.

Otázka: V jaké písničce Mig 21 si někdo dá k obědu jahodu?

Správné odpovědi posílejte na e-mailovou adresu

Hana.Langrova@denik.cz společně s celým jménem

a telefonním číslem, abychom vás mohli informovat o případné výhře.

Prosíme čtenáře, aby se zamysleli, zda mají opravdu čas a na akci půjdou, aby vstupenky nepropadly, jak se už několikrát stalo. Děkujeme.