Už téměř 2 tisíce fanoušků si koupilo lístek na jeho koncert, který se v rámci současného turné Best Of Tour 09 po českých městech uskuteční v liberecké Tipsport Aréně v sobotu 10. října od 20.00 hodin.

Šňůru odstartoval zpěvák se svou novou a rozšířenou kapelou a třemi vokalistkami v neděli 4. října v Brně. „Vstupenky na Richarda Müllera ještě jsou. Předpokládáme, že na koncert přijde 2,5 až 3 tisíce jeho fanoušků,“ řekl mluvčí Tipsport Arény Lukáš Přinda.

Na koncertě zazní Müllerovy největší hity z posledních dvou desetiletí, například Milovanie v daždi, Srdce jako kníže Rohan, Baroko, Cigaretka na dva tahy, ale i ty nejstarší jako Štěstí je krásná věc nebo Po schodoch.

„Vloni jsem vystupoval na pár festivalech s rockovější verzí svých písní a atmosféra vystoupení, ohlas diváků i nálada v kapele mne nakoply a daly chuť zase živě hrát. Na příští rok sice chystám nové album, ale repertoár tohoto turné bude složený ze známých věcí, které u vás bodovaly v průběhu celé mojí kariéry. Velmi se na to těším!“ uvedl snad nejpopulárnější slovenský zpěvák k současnému turné.