Hudbu jim skládá Michal David, mají svůj muzikál, nazpívaly písničku s Karlem Gottem a jsou nejmladší kapelou, která vyprodala pražskou Lucernu. O kom je řeč? No přeci o pěti slečnách z dívčí kapely 5Angels.

„5Angels představí nový program u příležitosti vydání nového cédéčka s názvem Na dosah. Návštěvníci zhlédnou stominutovou show plnou skvělých efektů, laserů a převleků,“ popsal program nedělního koncertu manažer dívčí skupiny Michal Mertl.

Tři cédéčka, 2 DVD karaoke a historky

Kapela vznikla někdy v roce 2007, ale od té doby se v ní vystřídaly členky. O dva roky později vydala své první cédéčko Live!, které obsahuje všechny písničky z muzikálu Tajemství pěti andělů. Jako bonus je na cédéčku cover verze písně You'll always find your way back home od Hanny Montany, kterou 5Angels dostaly šanci přezpívat jako první na světě. Slečny mají na kontě ještě další dvě cédéčka, dvě DVD s karaoke a jedno CD s mluveným slovem Tajný deník, které obsahuje historky o tom, jak se dámy poznaly.

Vlastní muzikál s anděly v hlavní roli

Pětice malých andílků také chystá svůj muzikál, kde bude hrát všech pět zpěvaček hlavní roli. Hudbu k rodinnému muzikálu napsal Michal David. Muzikál spatří světlo světa někdy během tohoto roku. 5Angels s ním potom chtějí objet všechna větší města po celé České republice.

„5Angels mají také vlastní reportážní pořad. V pořadu FB5 5Angels přepadávají české celebrity a zpovídají je z věcí, na které by se každý normální moderátor bál zeptat,“ směje se manažer pěti andělů Michal Mertl.

Nazpívaly duet s Karlem Gottem

Kapela nazpívala duet Hvězdný rej s Karlem Gottem. Písnička začíná jako pomalá balada,ale po chvíli se rozjede.

Gott naposledy nazpíval duet se začínající hvězdou Darou Rolins v roce 1984. Zpěvák se rozhodl s kapelou zpívat, protože se mu líbí jejich zpěv, zpěvačky mu připadají talentované a také proto, že jeho dcery jsou z 5Angels také nadšené.

Děvčata při svých vystoupeních tančí a zpívají v rytmech disca a R'n'B, které fanoušky rozhodně nenechají v klidu sedět.

„Chceme oslovit i mladé publikum. V poslední době se věnujeme širokému kulturním spektru, a proto asi není příliš velkým překvapením, že realizujeme koncerty i pro mladší návštěvníky,“ vysvětluje výběr kapely Jan Ocilka z jabloneckého Eurocentra a dodává: „5Angels u nás už jednou koncertovaly a sklidily tu velký úspěch. Jejich management byl s naším zařízením spokojen, takže s námi jejich manažer domluvil další koncert,“ dodal.

Doprovod si koupí levnější vstupenky

Jablonecký koncert dívčí kapely začíná ve čtyři hodiny odpoledne. Vstupenky si fanoušci a fanynky mohou ještě stále zakoupit v předprodeji za zvýhodněnou cenu 160 korun v recepci Eurocentra v Jablonci nad Nisou. Na místě pak lístky stojí 180 Kč. Pro doprovod nad 18 let připravili pořadatelé levnější vstupenky za pouhých 80 Kč v předprodeji a 90 Kč na místě.

Po koncertě následuje autogramiáda všech členek a zájemci se mohou s jednotlivými členkami nebo celou kapelou i vyfotit. Skupina slibuje, že se dostane na všechny.

5ANGELS
koncert pětičlenné dívčí kapely

Kdy: neděle 15. ledna
od 16 hodin

Kde: Eurocentrum, velký sál
Jablonec nad Nisou

Co tam uvidíte:
Mladá dívčí kapela zazpívá písničky z nové desky Na dosah i starší hity. Fanoušky čeká skvělá show, efekty, lasery a převleky.

Obsazení: Angelina (11), Nikola (13), Míša (14), Vendy (14) a Tereza (11)