Čtyřčlenná kanadská parta z Québecu vyrazila před pár dny na další evropské tour a hned dvě zastávky udělají i v České republice. V Ostravě a právě v Liberci.

V pivním baru Azyl vystoupí Mute již v úterý 24. dubna. Jejich vystoupení začíná v půl osmé večer. Společně s nimi zahrají také kluci z Benešova, Riot in the Air!

Kanaďané Mute hrají technicky promakaný, ovšem melodický punk rock, který připomíná například Satanic Surfers, Belvedere, Forus nebo This is a Standoff.

Nabytá muzika vyhrávkami a vokály

„Jejich hudba je plná melodických refrénů, vokálů, kytarových sól, vyhrávek a především z ní přímo srší energie,“ zve nadšeně na libereckou show pořadatel koncertu Tom Rothschild.

Důkazem toho, že Mute nezahálí, ale neustále na sobě pracují, je i skutečnost, že vydali celkem již čtyři alba. Pilotní desku v roce 2001 s názvem Blueprints, druhé Sleepers v roce 2004 a třetí The Raven o čtyři roky později v roce 2008. To nejnovější z nich vyšlo ke konci minulého roku a nese název Thunderblast.

Tito čtyři muzikanti k němu také stihli natočit již dokonce dva klipy.

Na kontě mají také už více než 450 odehraných koncertů v Kanadě, Spojených státech a Evropě. A své rychlé tempo v žádném případě nehodlají zpomalit.

Předskočí jim Riot in the Air! z Benešova

Mute hrají ve složení Marc-Antoine Bastien – kytara, Étienne Dionne – bicí a zpěv, Judas Lacroix – kytara a Jean-Philippe Lamonde – baskytara a zpěv.

Jak už bylo řečeno, v Azylu se nepředstaví pouze Kanaďané Mute, ale i pop punková skupina z Benešova Riot in the Air!

„V Liberci zahrajeme jako support výborný kapely Mute z Kanady. K tomu představíme pár songů z připravované desky, takže všechno nasvědčuje tomu, že se bude jednat o výjimečnou akci! Přijďte podpořit a společně si užít skvělou hudbu, lidi a atmosféru,“ zve na koncert benešovská parta.

Liberecká show kanadské kapely Mute a benešovské skupiny Riot in the Air! začíná již v úterý 24. dubna od 19.30 v pivním baru Azyl v centru Liberce.

Pozvánka

MUTE
kanadská punk rocková kapela

RIOT IN THE AIR!
pop punková kapela z Benešová

Kdy: úterý 24. dubna od 19.30

Kde: pivní bar Azyl, Liberec

Co tam uvidíte: Mute udělají na svém evropském turné jen dvě zastávky v České republice, v Ostravě a v Liberci.

Info o kapele Mute z Kanady

Kanadská čtyřčlenná kapela, která hraje melodický punk rock plný melodických refrénů, vokálů, kytarových sól, vyhrávek. Z jejich muziky přímo srší energie.

Jejich styl lze přirovnat ke kapelám jako Satanic Surfers, Belvedere, Forus nebo 
This is a Standoff.

Mute zatím vydali čtyři desky. Jejich poslední deska vyšla na konci minulého roku a jmenuje se Thunderblast.

Videa

Zdroj: Youtube
Zdroj: Youtube
Zdroj: Youtube
Zdroj: Youtube
Zdroj: Youtube