Line upDnes 3. květnaod 21 hodin
Bunkr Rock Club, Liberec
21.00 21.30 OVČIE KIAHNE
21.45 22.15 NOBODY KNOWS
22.30 23.00 DESTROY
23.15 23.45 DOO WHEN BLADE
00.00 ??.?? TRES UDOS
Časy jsou spíše orientační.

„Akci Rock'n'roll pro Marcela pořádáme, protože se nám ozvalo hodně jeho fanoušků, kteří se nedostali na jeho sobotní rozloučení v Praze, a tak jsme se rozhodli rozloučit se s ním po svém v Liberci," vysvětlil Tomáš Hajíček mladší, provozovatel Bunkru a zpěvák z hardcorové kapely Backfist.

Na dnešní vzpomínkové akci zahrají kapely Ovčie Kiahne, Nobody Knows, Destroy, Doo When Blade a Tres Udos, pro které Marcel Musil navrhoval grafiku na plakáty, trička, obaly desek a veškeré fanouškovské předměty. Nejvíce grafické práce připravil pro českou kapelu Krucipüsk, ale i pro mnoho dalších. Spolupracoval i s festivaly Mighty Sounds a Prachatice Summer Camp a dalších. Byl spoluzakladatelem časopisu R.I.P.

„Jeho práce byla precizní. Všechno dělal nezištně a z fanouškovství. Jeho tvorba byla nadlibereckého rozměru, takže se velmi rychle chytl v Praze. Byl jedním z prvních tatérů v Liberci. Jeho práce je velmi rozsáhlá, kdybych měl všechno vyjmenovat, tak jsme tu do zítra," vzpomíná jeden z pořadatelů Jan Bílý z kapely Ovčie Kiahne.

Rozloučení začne dnes v klubu Bunkr ve 21 hodin a skončí v ranních hodinách.