Večer gangsterů

Oblíbená oslava konce roku se zde letos představí ve zcela netradičním, ovšem velmi atraktivním pojetí. Hotelové prostory se totiž promění v doupě chicagské mafie a svůdné salóny 30. let minulého století.

Jak si co nejlépe užít letošního silvestra nám představil ředitel Clarion Grandhotelu Zlatý Lev Miroslav Souček.


Proč jste se rozhodli pro toto netradiční pojetí Silvestra? Silvestrovské oslavy v Clarion Grandhotelu Zlatý Lev patří již po několik desetiletí k tradičnímu zakončení roku v noblesních prostorách secesního hotelu. Máme také mnoho stálých hostů, kteří tyto oslavy navštěvují po celé generace. Pro tento rok chceme hostům nabídnout netradiční oslavu v podobě Chicago Gangster´s Party a oživit klasické silvestry nápaditým programem s příchutí amerického Chicaga 30. let minulého století. Doufáme zároveň, že sami hosté obohatí atmosféru vlastními oděvy a rekvizitami, se kterými se mohou zúčastnit soutěže o nejlepší dobový kostým. Těšit se tak můžete na jedinečnou party ve stylu 30. let, kde nebudou chybět gangsteři se samopaly a ostré salónové divy!

Na co se mohou hosté během večera těšit? Silvestrovská zábava bude probíhat ve všech prostorách hotelu, pozvání pekelného chicagského mejdanu přijal band mistra Líbala a ostří hoši pana Korfa, jejichž zbraněmi budou především hudební nástroje a hity večera! Mimo hlavní program v sále Anton Worf a ve foyer recepce bude speciálně pro tento večer otevřen bar drsňáka Pavla Baláže, kde si mohou přítomní gangsteři zapálit svůj oblíbený doutník, zkontrolovat své zbraně a dát předsevzetí do Nového roku, kdo se stane jejich dalším terčem. V ceně vstupenky je mimo Silvestrovského programu také uvítací přípitek, bohatý raut po celý večer včetně půlnočního sektu a novoročního občerstvení. Vstupenky jsou k dostání na recepci hotelu a budou slosovatelné, výherci mohou získat některou z cen od společnosti CPI Hotels.

Jak už jste uvedl, řada hostů přijede i ze vzdálenějších míst. Mohou kromě silvestrovské oslavy využít i dalších zvýhodněných služeb? Naši hosté velmi rádi využívají pobytové balíčky, v nichž jsou mimo ubytování a stravování obsaženy i různé služby pro zpříjemnění volného času. Nabídku v podobě balíčku se vstupenkou na Chicago Gangster´s Party jsme připravili také pro silvestrovský pobyt. Další balíčky, které lze využít, jsou tematicky zaměřené například na tenis, lyžování, romantiku, divadlo a další. Kompletní přehled lze najít na našich webových stránkách, fanoušci mohou aktuální dění z hotelu sledovat také na Facebooku.