Liberecko má svého Krause a talk show se zajímavými hosty. Bonusem je, že moderátor M. K. Show je mladší a jeho pořad zároveň pomáhá. Do listopadového dílu, který se koná zítra 13. listopadu, přijali pozvání komik Ruda z Ostravy, ředitelka Tulipanu Zora Machartová, stálý host Jakub Děkan a tentokrát i jeho hudební kolegové dvojice Atmo Music. Celým večer bude opět hudebně provázet kapela Superhero Killers.

Spojení vašeho jména a talk show mi evokuje Jana Krause a jeho Show Jana Krause, dříve Uvolněte se, prosím. Inspirujete se jeho pořadem? Jak ho hodnotíte? Není nakonec váš příbuzný?

Příbuzní nejsme. (Smích) Jan Kraus je v tom nejlepší, i lidé z USA to o něm řekli. Jeho humor je jedinečný, sice se teď v Show Jana Krause hodně zmírnil, ale furt je dobrý. Nápad byl díky němu, ale ten formát směřuji spíše k americkým pořadům. Nechtěl bych kopírovat ten jeho, jako to dělají jiní.

Jakou koncepci má váš pořad?

Koná se jednou měsíčně, chci, aby bavil, ale zároveň i pomáhal. V každém díle je jeden stálý host zpěvák Jakub Děkan a pak tři další hosté.

Komu akcí pomáháte? Máte více adeptů, nebo jen jednoho?

Adeptů je více, většinou to jsou lidé v těžké životní situaci, ale mohou to být také dětské domovy, sdružení a tak dále. Lidé nám posílají příběhy, my je vybereme a poté spojíme s daným dílem.

Ruda z Ostravy.

Tímto bych chtěl veřejnost požádat, pokud máte někoho ve svém okolí, s nějakým příběhem, můžete nám ho poslat na Facebook stránky MKSHOW nebo na emailovou adresu info@mkshow.cz.

Jak tedy vaše akce pomáhá?

Benefiční je v tom, že na konci každého dílu diváci přispívají do kasičky a celkový výtěžek poté koluje tam, kde je ho potřeba. Mimo to, já jako pořadatel, moderátor a člověk, který s tím přišel, z toho nic nemám. Většina spolupracovníků také ne a když už, tak minimální částku. Hosté vystupují také bez honoráře a i všichni účinkující jako například kapela a nebo Jakub Děkan.

Jaké hosty jsme u vás mohli vidět?

Z těch hlavních například: Nikol Trojanová, Jan Nezmar, Radek Bakalář, Zdeněk Macura, Markéta Krajčovičová, Michal Malátný, Eki Sluková a Saša Rašilov. V prosinci se chystá speciální díl s Karlem Zimou a hercem Martinem Krausem.

Podle čeho hosty vybíráte?

Spíše se nejdříve zaměřím na toho hlavního V.I.P hosta a podle něj to přizpůsobím. A také podle toho, kdo má čas a kdo pozvání příjme.

Jak to vidíte do budoucna, kolik dílů ještě chystáte?

Prozatím řeším krátkodobou budoucnost, a to jsou termíny od ledna do dubna. Abych je zaplnil skvělými hosty, a především stále pracovat na reklamě a zvyšování účasti diváků. Samozřejmě zlepšovat sebe a celou show. Jelikož je to jednou za měsíc, tak každý měsíc, kromě srpna. Kolem dubna bych chtěl také zavítat jednou za měsíc do Prahy.

Jak bude vypadat nejbližší čtvrteční díl 13. listopadu?

Speciální, stálý host bude opět Jakub Děkan a dále hlavní hosté Zora Machartová, Atmo Music a Ruda z Ostravy. Doprovázet a vystupovat bude kapela Superhero Killers.

Listopadový výtěžek dostane sdružení Tulipan, co si za něj pořídí?

Výtěžek bude tentokrát putovat k občanskému sdružení Tulipan, na zařízení, materiál a pomůcky (šicí stroj, hrnčířský kruh, …)

M. K. Show

Čtvrtek 13. listopadu od 19.30

Kulturní centrum Vratislavice 101010, vstupné: 120 Kč v předprodeji/ 150 Kč na místě

V pořadu Martina Krause se vedle stálého hosta JAKUBA DĚKANA tentokrát můžete těšit na komika RUDU Z OSTRAVY a ZORU MACHARTOVOU (ředitelku sdružení Tulipan) a dvojici ATMO MUSIC. O hudební program se jako vždy postarají Superhero Killers.

Výtěžek z listopadové M. K. Show dostane občanské sdružení Tulipan na zařízení, materiál a pomůcky (šicí stroj, hrnčířský kruh a další věci).