„Malé i velké návštěvníky čeká na hradě Grabštějně noc hudby, tance a ohně pro celou rodinu,“ podotkla za agenturu Štěk Štěpa Kašparová.
Program začíná v 16.00 hodin, kdy se především dětem otevřou čaro – dílny. V nich se budou moci nejmenší návštěvníci pokusit sami si vyrobit čarodějnou panenku, lampičku pro bludičky a perníčky Baby Jagy. Všechny čeká rovněž čaro-dráha pro odvážné, a následně také čarosalón.

V 17.30 hodin začne pohádka Poklad baby Mračenice. Veselou pohádku s kurážnou princeznou, nesmělým princem, zlou ježibabou a hloupou kočkou předvede pražské divadlo Loutky bez hranic.

Večer čeká diváky koncert kapel

Večerní program začíná v 19.00 hodin. Nejprve posluchačům zahraje dívčí kapela Vobezdud, která hraje podle vlastních slov houpavý dívčí smyslbeat. Pražská dívčí skupina, která hraje teprve tři roky, vystupuje třeba v tunelu z Karlína na Žižkov, na ulicích, po hospodách i v klubech. Divákům dále nabídne program akustickou world music skupiny Deneb. Posluchačům zahrají také Hadry z těla (hradní folk – punk s prvky cross ovaru) a hudební socky Huso.