V prosinci roku 2001 se akce konala v libereckých Novorenesančních lázních a to až do roku 2003.

V roce 2004 to bylo poprvé na Výstavišti Liberec, další dva roky v Domě kultury Liberec a v letošním roce se taneční akce opět vrací do libereckého výstaviště.

A výběr místa není náhodný, neboť právě zde proběhl v roce 2004 nejúspěšnější ročník Aquaphonicu.

Hudba se zde rozezní v zajímavém a členitém prostoru a to dodá celé akci neuvěřitelnou atmosféru.

Hlavními hvězdami budou přední reprezentanti Španělska a UK.

Výrazná postava novodobého evropského techna, Španěl Christian Wünsch, a nekompromisní drum and bassová partička z Londýna Bad Company. A Headlinery Christiana Wünsche a Bada Company doplní LayDee Jane, Toky, dále naše nejvýraznější osobnost české drum´n´basové scény Katcha & MC Jacob a nebo také IM Cyber & Akira.

Asi největší hudební změnou letos bude rozložení celé party.

Zatímco na minulých ročnících se návštěvníci mohli bavit na jedné hlavní stage a menší d’n’b scéně, nabídne letos prostor Výstaviště dvě velká rovnocenná podia. Navíc k nim přibude oblíbený Red Zone chillout.

Těšit se můžete jako obvykle na spoustu dalších DJs a projektů, o kterých se můžete dozvědět více na stránkách www.aspen.pr nebo na www.aquaphonic.cz

Vstupné na Aquaphonic bude možné pořídit v den konání akce přímo na místě do 22.00 hodiny, kdy budou stát lístky 230,– Kč, po 22.00 hodině pak 249,– Kč. Nebo na uvedených webových adresách.