Kdo znal Anetu Langerovou jako poněkud ustrašenou vítězku první řady Česko hledá superstar, musel svůj pohled přehodnotit. V nově ušitém kabátě, který jí na míru ušil J. P. Muchow, se cítí zpěvačka velmi dobře a na jejím projevu je to znát. Její suverénní vystupování libereckému koncertu slušelo.

Koncertní repertoár večera byl složen především z nové desky Dotyk, která zpěvaččinu cestu k hudební dospělosti nastartovala.

Tomu byly přizpůsobeny i skladby z debutového alba Spousta andělů. Po vzoru druhé desky totiž získaly mnohem zajímavější aranžmá. Velkou roli na zakomponování starších skladeb do současné podoby Anety Langerová přitom sehrála živá elektronika Dj Sebastiena.

Samotné vystoupení pak přineslo celkem dva vrcholy. Tím prvním byl jednoznačně duet Anety Langerové s nevidomým čtrnáctiletým Romanem Vojtkem v Písni pro Světlušku. Tím druhým pak skladba Voda živá s publikem v hlavní roli.

Zanedlouho přijedou do Liberce i další postavy českého hudebního mainstreamu v čele s Lucií Bílou a Chinaski. Bude to zajímavé srovnání. Laťku totiž nasadila Aneta Langerová hodně vysoko.