Vstup na akci je zdarma a nejen pro ty, kteří nechtějí její vystoupení propásnout, přináší Deník krátký rozhovor.

Jste talentovanou písničkářkou a na scéně působíte již od útlého mládí. Jaké byly vaše začátky?

Od dětství se věnuji hudbě a možná mě někdo ještě pořád pozná v dětské roli Jarky ze seriálu My holky z městečka. Vystudovala jsem na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze obory kytara a zpěv.

Můžete vyjmenovat nejzásadnější milníky vaší dosavadní kariéry?

Na poli hudebním je to určitě vítězství na Portě v roce 1991, které vlastně odstartovalo mou kariéru písničkářky. Stále také vzpomínám na vítězství v rámci festivalu Zahrada.

Jinak považuji za velký úspěch především fakt, že se mi podařilo vydat tři desky, vystupuji po celé Evropě a zkrátka a dobře to, že je mi můj koníček prací.

Vaše poslední deska vyšla teprve nedávno. Čím se liší od těch předchozích a jak jste s ní spokojená?

Myslím, že všechno se dá vylepšit, všechno se dá udělat jinak a snad i lépe. V rámci možností jsem se svou třetí deskou spokojená. Vše, co jsem chtěla svým posluchačům sdělit, je na ní dobře zdokumentováno.

Deska je to dost odlišná od těch dvou předchozích, zrcadlí se v ní můj názorový posun a mé přátelství s muzikanty z trochu jiného hudebního světa než doposud.

Možná to některé mé posluchače odradí, ale možná tím oslovím zase jiné.

Minulost jsme již probrali. Jaké jsou ale vaše plány do nejbližší budoucnosti?

Okolní svět již nějakou dobu stále někam pospíchá, možná se v rámci svého pobytu „na okraji“ rozhodnu nějakou dobu nedělat a neplánovat vůbec nic.