Největším lákadlem tradičního Dne Konrada bude večerní vystoupení rockové kapely Katapult.

Pivovar očekává, že na tradiční akci přiláká nejvíce příznivců v její historii.

„Letos slaví pivovar významné výročí. Rozhodli jsme se proto, že připravíme mnohem pestřejší program než v minulosti. Pokud nám to nepokazí počasí, očekáváme, že do areálu pivovaru dorazí až pět tisíc návštěvníků,“ řekl Jaroslav Toman z vratislavického pivovaru.

Začátek letošního ročníku Dne Konrada je naplánován již na dvanáctou hodinu dopoledne.

Točit se bude speciál Červený král, který pivovar vyrábí jen pro sváteční příležitosti, a program navíc zpestří také mnohé soutěže pro dospělé příznivce vratislavického piva.

„Bude se skákat v pytlech a připraveny jsou také soutěže které k podobným slavnostem patří. Společně s pořádající agenturou jsme navíc připravili bohatou tombolu. Jeden ze štastných návštěvníků si tak ze Dne Konrada odveze poukázku na zahraniční zájezd,“ uvedl Jaroslav Toman.

Během Dne Konrada však nepříjdou zkrátka ani ti nejmenší. Děti se budou moci pobavit ve skákacím hradu, svézt se na poníkovi a zúčastnit se her o sladké ceny.

Celým dnem bude návštěvníky areálu provázet také hudba. Postupně vystoupí Ruleta band, kapela D.N.A, Apple Juice, punkeři Plexis a účastnice soutěže Česko hledá Superstar zpěvačka Gába al Dhába.

„Na hlavní atrakci Dne Konrada, kterou je bezpochyby vystoupení skupiny Katapult, se mohou lidé těšit v osmnáct hodin,“ poznamenal Jaroslav Toman.

Vstupné na akci bude 80 korun. Předpokládaný konec Dne Konrada je naplánován na čtyřiadvacátou hodinu.