Populární zpěvák, který je náruživým potapěčem, zde totiž absolvoval plánované ponory v rámci svého potapěčského kurzu. Více již v následujícím rozhovoru.

Jak jste se k potápění dostal?

Poprvé jsem se potápěl před šesti lety na dovolené v Egyptě.

Udělal jsem si tam rychlokurz, absolvoval asi deset ponorů a okamžitě mě to chytlo. Navíc jsem hned při svém druhém ponoru viděl delfíny.

Jaký největší zážitek vám potápění přineslo?

Zážitků mám mnoho. Tím nejsilnějším pro mě byly ponory v Indickém oceánu letos v lednu, kde jsem měl možnost pozorovat manty, což je druh rejnoků s rozpětím křídel téměř pěti metrů. To byla nádhera.

Jak se vám líbí prostředí zdejšího Aquaparku?

Já ho viděl jen pod vodou (smích). Nejsem tu poprvé, takže zdejší prostředí znám. Je to tu příjemné.

Najdete si čas i na jiné sporty?

Jasně, sportuji od mládí. Fotbal, hokej, tenis, lyže.

Dočetl jsem se, že chystáte druhou sólovou desku, která by se měla točit o prázdninách a jejíž pracovní název zní Zabij mě!. Co vás inspirovalo k tomuto názvu a co o chystané desce prozradíte?

Název je nepodstatný, nějak jsem ji kvůli médiím pojmenovat musel (smích). Momentálně po nocích dodělávám poslední písničky a v srpnu bychom měli s producentem Romanem Holým začít točit.

Jak se vám zamlouvá spolupráce se skupinou LEADERS, která by vás měla na chystané desce doprovázet?

Skupina se dala dohromady z kraje roku poté, co jsme uložili BSP k ledu.

Jsou v ní samí profíci. Máme za sebou první tři koncerty a můžu říct, že s takhle dobrou kapelou za zády jsem ještě nevystupoval.

Co vás v současné době, kromě práce na nové desce, zaměstnává?

Působím ve čtyřech muzikálech v divadle Ta Fantastika, koncertuji a s kapelou zkoušíme nové věci z připravované desky.

Budete přes léto k vidění na nějakém hudebním festivalu?

Samozřejmě a moc se těším. Jak na atmosféru, tak i na ostatní kolegy z branže, které jinak moc nevídám. Přehled akcí, na kterých budeme s kapelou hrát, můžete najít na mých webových stránkách.

Vrcholem léta a srdeční záležitostí je pro mě každoročně Benátská noc na Malé Skále. Vynechal jsem zatím pouze jeden jediný ročník, takže letos tam budu vystupovat již po čtrnácté.