Koncert se uskuteční na atletickém stadionu v areálu Tipsport areny a fanoušci kapely se mohou opět těšit na velkou koncertní show.

Tu umožní nestandardní řešení scény, kde není použito klasické koncertní zastřešení pódia, ale scéna je celá otevřená, s lokální průhlednou střechou.

„Je to trend, který momentálně ve světě táhne, a je to divácky vděčná a úspěšná varianta těchto typů koncertů,“ řekla za pořadatele koncertu Michaela Řeháková.

Scéna bude vysoká 16 metrů a široká 60 metrů. Kapela v současné době připravuje písničky, které na turné zazní a zároveň pracuje na novém videoklipu. Ten bude natočen ke skladbě Malá Dáma. Klip by měla vzít kapela také na finále hudební soutěže Eurovize do Finska.

Vstupenky na liberecký koncert jsou již v prodeji v sítích Ticketpro, Ticketstream, Ticketportal a Ticket art. Lze je také zakoupit ve všech cestovních kancelářích Čedok a Firo tour, v liberecké Tipsport areně a v Eurocentru Jablonec nad Nisou. Vstupenka na koncert stojí 350 korun. Děti do šesti zaplatí za vstup na koncert jenom 110 korun.

Vstup do areálu bude umožněn od 17 hodin. Jako hosté kapely Kabát se představí skupiny Mewa a WaldaGang. Koncert bude zahájen v devatenáct hodin a pořadatelé počítají s tím, že skončí hodinu před půlnocí.