Ještě koncem dubna pozdravil zpěvák Krucipüsku fanoušky v krátkém videu z nemocnice a vypadalo to, že koncerty kapela bude moct odehrát. “Po velmi příznivém vývoji v posledních dnech jsme sdíleli optimistického Tomáše s tím, že to nějak s vaší pomocí a s obrovským sebezapřením půjde. Nepůjde,” vzkázala skupina fanouškům.

Frontman kapely Krucipüsk Tomáš Hajíček po nehodě v nemocnici.
VIDEO: Zpěvák Krucipüsku zdraví po nehodě fanoušky a zmínil přesun do Liberce

Rekonvalescence Hajíčka bude trvat podstatně déle, než se předpokládalo. “Uspíšit celou proceduru by vážně ohrožovalo Tomášovo zdraví, a to pochopitelně nikdo z nás nechce,” dodali ve zprávě. Krucipüsk proto neodehraje žádné letní koncerty a s fanoušky se uvidí až na podzim. “Zopákneme si tour s Kurtizánama ještě ve větší parádě než posledně,” slibují.

Na závěr příspěvku poprosili fanoušky o přízeň a omluvili se s tím, že zdraví je to nejdůležitější na světě. Spousta příznivců rovnou vyjádřila v komentářích podporu a pochopení.

Hajíčka transportoval vrtulník na oddělení ARO pražské nemocnice ve Střešovicích v pondělí 15. dubna po nehodě na motorce. Podle policejní mluvčí narazil motorkář zezadu do osobního vozu, stalo se to nedaleko Mělníka.

Mohlo by vás zajímat: Třetí v republice: Liberecká nemocnice získala unikátní rentgen, snímá ve stoje

Zdroj: Jiří Louda