VTJ Ještěd Liberec - HC Jičín 8:5 (0:4, 4:1, 4:0)

Domácí vlétli do utkání ve velkém tempu, ale od 3. minuty se začaly dít nevídané věci, když hosté rozjeli svoji hru. To mělo za následek jejich jednoznačné vedení v I. třetině 4:0. Hosté se dostávali často do přečíslení po hrubých chybách domácích. Hned v úvodu II. třetiny bylo vidět, že trenér Herda s hráči celou situaci o přestávce rozebral.

I když VTJ hrála v oslabení, dokázala vstřelit hned dvě branky. Běžela 23. minuta a opět Šnajdr přidal třetí branku. Hosté se z tohoto šoku jen těžko dostávali, zato domácí hráli jako vyměnění. Ve 34. min. vstřelil vyrovnávající gól Jágr. Hostům se ještě podařilo do konce druhé třetiny jít do vedení brankou Mizery.

V úvodu třetí třetiny dal vyrovnávací branku nově příchozí obránce Jan Mýto. Za dvě minuty skóroval po pěkné hokejové akci kapitán David Holata. Na domácích byla znát herní pohoda, a tak po dalších dvou minutách zvýšil dravý Herda na 7:5. Na hostech se již projevovala únava, a tak často docházelo k faulům, čímž si situaci ještě zhoršovali. Do konce utkání ještě protlačil puk za hostujícího gólmana Horáček.

Branky: Šnajdr 2, Herda 2, Jágr, Mýto, Holata, Horáček - Pletka 2, Franc 2, Mizera. Rozhodčí: Lorenčík, Touš, Hladík. Vyloučení: 6:10 (Starý 5+OK, Franc 2+10), využití: 0:0, oslabení: 2:0. VTJ Ještěd: Dulák, Šádek, Herda, Jarolím, Bretl, Hanzl, Horáček, Holata, Šnajdr, Halenčák, Valenta, Kauschitz, Dvořák, Jágr, Kyselák, Mýto.