Již včera byl zahájen předprodej vstupenek na semifinále Liberec – Pardubice. Majitelé klubových sedaček a VIP mají zápasy semifinále v ceně své celosezónní karty a jejich místa jim budou k dispozici.

Majitelé permanentek ze základní části do ostatních sektorů mají předkupní právo na permanentku na play off či jednotlivé vstupenky na domácí utkání semifinále.

Předkupního práva, respektive zakoupení permanentky na play off 2010 či vstupenky na rezervované sedadlo, mohou permanentkáři využít ještě dnes, v úterý 30. 3.

Nevyzvednutá místa poté půjdou od středy 31. 3. do volného prodeje. Výměna bude probíhat pouze na pokladnách v Rotundě v areálu Tipsport areny a každý permanentkář se bude muset prokázat permanentní vstupenkou ze základní části. Rotunda bude otevřena v čase od 9 do 12 hodin a od 13 do 18 hodin.

Vstupenky, které nebyly v základní části obsazeny permanentkou, šly do volného prodeje již včera a to i na ostatních předprodejních místech včetně prodeje na pobočkách Tipsportu nebo přes internetovou síť Ticketpro.

Vstupenky na zápasy Bílých Tygrů lze též zakoupit na internetu pomocí sítě Ticketpro.cz. Díky internetové službě e-ticket je možné z pohodlí domova vybrat sedadlo a na vlastní tiskárně vytisknout vstupenku na vybrané utkání. Pro Fanklub Pardubic je vymezeno 250 vstupenek.