PSK Liberec – VTJ Liberec 1:11 (0:3, 1:4, 0:4)

K dalšímu utkání nastoupil proti PSK Liberec výrazně omlazený kádr VTJ, kde věkem dávno přes čtyřicet vyčníval pouze Michael Bretl. Už fakt, že za PSK proti němu nastoupil jeho syn, hovoří za vše.

První třetina začala ve svižném tempu, které bohužel narušil svými oboustranně nepřesnými výroky hlavní rozhodčí Neťuka. Odnesl to hlavně neukázněný Matěj Pažout, který prakticky celou třetinu proseděl na trestné lavici. I přesto, že hra byla narušena častými vyloučeními, dokázaly si oba týmy vyprodukovat spoustu gólových příležitostí, ale bohužel skórovali pouze hosté.

Druhá třetina pokračovala ve stejném duchu, kdy domácí opět neproměňovali své šance, a tak góly stříleli hráči VTJ. Naději do žil nalil střelec domácích Marnota, který využil přesilovku.

Do třetí třetiny vystřídal domácího brankáře Chejna poprvé v této sezoně Tomáš Vondrášek a domácí nastoupili s odhodláním korigovat výsledek. Jenže v utkání neměli střelecké štěstí a navíc chyběl větší důraz v zakončení mnohdy pěkných akcí. To hosté šli za svým cílem až do poslední minuty a přidali další čtyři góly a tím určili pro domácí krutý výsledek.

Branky a přihrávky: Marnota (Horák, Opěla) – Svoboda (Burkoň), Burkoň, Šnajdr (Holata), Dvořák (Jarolím, Urban), Dvořák (Horáček), Burkoň (Herda, Bretl), Svoboda, Ottl (Holata, Psota), Svoboda (Hanzl), Hanzl (Svoboda), Herda (Burkoň, Hanzl). Vyloučení: 7:7 + Pažout (PSK) 10 min. Využití: 1:0, diváků: 33.