Lomnice - VTJ Liberec 5:4 (4:1, 0:1, 1:2)

První třetinu se zdálo, že našlapané mužstvo Lomnice přijde velmi lacino k bodům ale opak byl pravdou. Začátek zápasu byl za strany VTJ malinko nervózní, a tak již ve 4. minutě hosté obdrželi nešťastnou branku od Hrabala. Poté ještě do konce třetiny domácí skórovali hned třikrát, a to bylo na dlouhou dobu ze strany Lomnice vše. Za VTJ se pěkným gólem zpoza branky blýskl Jiří Herda.

Za nepříznivého stavu pro hosty naordinoval v přestávce trenér Herda tu správnou herní taktiku a během druhé třetiny se již hráči Lomnice téměř k ničemu nedostali, naopak na 2:4 snížil za VTJ střelou zápěstím Ondřej Dvořák.

Ve třetí třetině byla již znát na domácích velká nervozita. Jan Burkoň během chvilky vstřelil dvě branky a bylo vyrovnáno. Pro VTJ svitla naděje na zisk důležitých bodů a celé mužstvo neuvěřitelně dřelo, což soupeře místy dohánělo k zoufalství. Bohužel pro hokej začalo od poloviny třetiny kouskování pěkné hry častým vylučováním především hráčů VTJ.

Ve 49. minutě dal v přesilovce vítězný gól Lomnice Němec. Hráči VTJ ale ve svém úsilí nepolevila a i v oslabení nadále soupeři řádně zatápěla. Do konce zápasu měla ještě několik gólovek, jenže vyrovnat se nepodařilo ani v závěrečné power–play. VTJ dokázala ve dvanácti hráčích silného soupeře většinu hrací doby přehrát.

Přestože z tohoto klání vyšla VTJ bodově naprázdno zaslouží hráči pochvalu za předvedený výkon.

Branky: Hrabal, Berka, Němec, Bláha, Bém - Burkoň 2, Herda, Dvořák. Rozhodčí: Novák, Novák, Hlava. Vyloučení: 5:11, využítí: 2:0. Diváků: 235. VTJ Ještěd: Hýbner, Svoboda, Herda, Burkoň, Bretl, Hanzl, Jarolím, Holata, Psota, Kyselák Tomáš, Halenčák, Šnajdr, Dvořák.

Z krajského přeboru odstoupil poslední Turnov, takže přebor má nyní šest účastníků.