HC VTJ Liberec - HC Lomnice 11:6 (6:2, 3:1, 2:3)

Utkání nezačalo pro vojáky zrovna nejlépe, když už po 21 sekundách inkasovali první branku. Rychlá úvodní branka ale hokeji pomohla a jakoby domácí hráče nakopla. Hra se přelévala ze strany na stranu, obě mužstva byla v permanenci jak v útoku tak i při bránění, avšak větší produktivitu předvedli vojáci.

Zejména Herda se prosadil vzahajovací dvacetiminutovce hned čtyřikrát a načal tak svůj povedený večer. První třetina skončila jednoznačně 6:2 pro VTJ a určila tak ráz celého utkání. Druhá třetina pokračovala ve stejném duchu, když vojáci pokračovali ve střelecké chuti a v brance vše jistil téměř bezchybný Dulák. Po dvou třetinách tak svítilo na časomíře vysoké skóre 9:3.

O výsledku se zdálo být rozhodnuto, avšak hosté ještě nesložili zbraně a stále zatápěli před domácím brankářem. Poslední část hry pojali domácí trochu lehkovážněji a třetinu prohráli 3:2. Hvězdou večera byl jednoznačně Jiří Herda, který soupeřovo konto zatížil šesti brankami a navrch přidal tři asistence. Vojáci tak opět ukázali, že se jim v úvodu sezóny střelecky velice daří, když ve třech utkání nastříleli úctyhodných 28 gólů.

Branky VTJ: Herda 6, Burkoň 2, Bretl, Svoboda, Šnajdr. Vyloučení: 7:6, využití: 2:1.
VTJ: Dulák - Bretl, Valenta, Urban, Kyselák T., - Svoboda, Herda, Burkoň, Šnajdr, Dvořák, Fadrhonc, Psota, Horáček, Jágr.
Další utkání krajské ligy sehrají vojáci v sobotu od 15 hodin na ledě lídra tabulky České Lípy. Program v neděli 31. října: Frýdlant – Bohemians (17), PSK Liberec – Jičín (19).