HC Frýdlant – HC Varnsdorf 7:2 (4:0, 3:2)

Kvůli sněžení regulérní hra trvala maximálně pět minut. Proto taktika byla jasná, co nejdříve vstřelit branku. To se povedlo domácím již v čase 00:34, kdy první útok doplnil Vološín (za zraněného Vrkoslava R.) a hned po přihrávce od Petra Peřiny překonal brankáře. Frýdlant stále tlačil a v 6. minutě našel Čejka na modré obránce Barvínka, který mezi betony zvýšil na 2:0.

Hosté se dostávali před domácí branku spíše sporadicky. Za další dvě minuty již bylo 3:0, to zužitkoval nahrávku Jiřího Peřiny střelec Čejka. Potom se už na ledové ploše dali spíše stavět sněhuláci, protože i rozhodčí přestávali mít přehled, kde je kotouč. Z toho ještě domácí vytěžili branku v 19., kdy si Peřina J. zopakoval nahrávku Čejkovi.

Druhá třetina začala obdobně. Domácí se vrhli do útočení, ale občas zapomněli na zadní vrátka, čehož využili hosté a dvěma slepenými brankami po samostatných akcích snížili. Domácí malinko znervózněli, ale za další tři minuty je uklidnil znovuzrozený střelec Vološín. Poté následoval rybníkářský styl hokeje nahoď - dojeď - dotlač, a to dvakrát vyšlo domácím, kdy se konečně prosadila i druhá pětka: Šír ml. vyslal taťku Šíra seniora k zakončení. A konečnou branku zaznamenal Peřina J., který dorazil odražený kotouč z chumlu před brankářem.

Branky: Čejka 2, Vološín 2, Peřina Jiří, Barvínek, Šír st. – Málek, Čejka. Vyloučení: 1:2, využití 1:1. Frýdlant: Sýkora – Peřina P., Barvínek, Čejka, Peřina J., Vološín – Mikan, Šlejtr, Šír ml., Šír st., Coufal J. – Pešek, Fabián, Vrkoslav, Mikyska, Kordík – Budka, Čáp, Coufal M.

Další utkání se koná opět ve Frýdlantě. V sobotu 10. ledna od 17 hodin domácí přivítají PSK Liberec.