Hokejisté Frýdlantu byli v utkání se Slavojem Liberec favoritem. Do vedení se ale dostali hosté zásluhou Václava Tomíčka, jenomže Frýdlanští se nezalekli a pěti góly rázem otočili kormidlem na svoji stranu. Na začátku třetí třetiny tak vedl Frýdlant 5:1. Slavoj pak snížil na rozdíl dvou branek, ale Petr Benda potvrdil vítězství Frýdlantu. Jakub Šebesta už jen upravil na konečných 6:4.

Duel mezi Lomnicí nad Popelkou a Turnovem byl dlouho vyrovnaný. V první třetině žádný gól nepadl, zato po druhém dějství svítil na ukazateli skóre stav 2:2.
Závěrečná dvacetiminutovka tak slibovala zajímavou a dramatickou podívanou. O svém vítězství 5:2 nakonec rozhodli Lomničtí díky trefám Michala Špačka, Filipa Mizery a Davida Knapa.

Zápas mezi Jičínem a Varnsdorfem měl být podle postavení obou celků v tabulce jasnou záležitostí pro Stavební stroje. Nicméně hosté se prakticky po celé střetnutí drželi na dostřel a nedovolili Jičínu výrazněji odskočit. Po dvou třetinách vedl Jičín pouze 2:1, ale i ve třetí periodě držel Varnsdorf s favoritem krok. Jičín o třech bodech rozhodl až dvěma slepenými góly v 54. a 55. minutě, kdy přesně mířili Vojtěch Sedmík a Jan Prokop. Jičín nakonec zdolal Varnsdorf 6:3.

V tabulce došlo k jediné změně. Lomnice díky výhře nad Turnovem poskočila na třetí místo. V čele je nadále Jičín, za ním Frýdlant a stupně vítězů uzavírá právě Lomnice. Na chvostu je stále Česká Lípa.