Plzeň si musí drbat hlavu ještě v autobuse na cestě domů. Padesát osm minut držela v Liberci těsné fotbalové vedení 1:0, neudržela. Poslední zápasy hrající v parádní formě Oscar Flynn dokázal v samém závěru srovnat a v prodloužení to zase vzal na sebe, když za brankáře Pavláta uklidil pohotovou nahrávku Adama Najmana. Liberec, který už skoro přestal myslet na body, tak inkasuje nakonec dva. V pátek se Tygři představí v Třinci.

Liberec - Plzeň 2:1 PP (0:1, 0:0, 1:0 - 1:0)

Branky a nahrávky: 58. Flynn (Balinskis), 62. Flynn (A. Najman) – 9. Hrabík (Schleiss, Kaňák).

Bílí Tygři Liberec: Kváča (Neužil) – Balinskis, Nedomlel, Ivan, Melancon, Derner, Štibingr, Kolmann – Birner (A), Filippi, Faško-Rudáš – Frolík, A. Najman, Flynn – Ordoš, Jelínek (C), Rychlovský – Vlach, Dlouhý. Trenér: Patrik Augusta.

HC Škoda Plzeň: Pavlát (Vondraš) – Kaňák, Zámorský, Malák, Piskáček (A), Houdek, Kremláček – Schleiss (C), Kodýtek, Hrabík – Suchý, Holešinský, Pour – Lang, Mertl (A), Rekonen – A. Dvořák, Malát, Adamec. Trenér: Petr Kořínek.

Přátelské fotbalové utkání mezi týmy FC Pěnčín a TJ Spartak Chrastava se odehrálo v Jablonci nad Nisou. V novém roce bude Chrastava využívat v přípravě mimo jiné vlastní hřiště s novým umělým osvětlením.
Chrastava hodlá udržet kádr i pozice. Chceme navázat na podzim, přeje si Kolčava