Vánoce se pomalu blíží a liberečtí Bílí Tygři si pro své fanoušky připravili jeden velký dárek. K jeho rozbalení dojde na stříbrnou neděli 15. prosince, kdy se v útrobách Home Credit Areny budou moci fanoušci setkat s hráči extraligového A-týmu.

Letos nebyl vybrán den úplně náhodou. V jarním play-off totiž Tygři vybojovali stříbrné medaile a právě na stříbrnou neděli si pozvali své příznivce do arény.
Hlavním smyslem této akce je bezpochyby předvánoční setkání s hráči Bílých Tygrů, přičemž si fanoušci mohou odnést cenné úlovky v podobě podpisů a fotografií tygřích opor.

Pro příchozí bude připravena velká porce zábavy a prodejní akce v klubovém fanshopu. Příznivci mohou poměřit své síly s hokejisty v hokejovém zápase na herní konzoli, nebo si lze nechat přímo od nich zabalit dárek a vybraní borci se předvedou i na přehlídkovém molu.

Hráči se budou podílet na programu i službách pro návštěvníky od nákupu ve fanshopu, přes balící službu a nezbytné občerstvení, až po zábavu při střelbě na bránu, hraní počítačových her či módní přehlídce.

K dispozici bude rovněž foto koutek Blikbox, kde se budou moct fanoušci s libereckými hokejisty vyfotit a snímek si hned nechat také podepsat.

Akce s názvem Stříbrná Tygří neděle se uskuteční na stříbrnou neděli 15. prosince 2019 od 12.30 do 15.30 hodin. Vstup do Home Credit Arény bude zajištěn přes prodejnu fanshopu.

Další program pak bude probíhat na ochozu Arény v blízkosti hlavního infopultu.

Ještě před vánočními radovánkami s fanoušky čekají na Tygry povinnosti v rámci extraligových zápasů. V pátek 6. prosince hostí od 18 hodin Třinec a v neděli 8. prosince se od 16.20 představí v Karlových Varech. Tento duel vysílá v přímém přenosu televizní stanice ČT Sport.