Česká Lípa – Frýdlant 9:3 (0:2, 6:1, 3:0)

Vzhledem ke značné marodce hrál Frýdlant v okleštěné sestavě jedenácti hráčů do pole, když musel sáhnout do legend a povolat z turnaje starých gard bývalou oporu Romana Šíra staršího. Ten tak napodobil Gordie Howa, když nastoupil v jednom útoku se svými syny Romanem a Jakubem.

V první třetině se tak zdálo, že toto rodinné semknutí nakopne k dobrému výkonu celý tým, neboť tento útok byl k nezadržení a postaral se o slibný dvoubrankový náskok. Ovšem v další části zápasu hosté opustili to, co je zdobilo celou první třetinu, tedy disciplína a odpovědné bránění Blažkovy svatyně, plus jednoduchý přechod do útoku.
V obranném pásmu byli hosté bez pohybu a jen trpně čekali na střely soupeřových zadáků. Navíc byli sužováni častým vyloučením, přesto propad ve druhé třetině tím nelze ospravedlňovat. Šest obdržených branek za II. třetinu je moc a utkání tak bylo po čtyřiceti minutách rozhodnuto. Ve třetí třetině se Frýdlant nepatrně zlepšil, ale gól se vstřelit nepovedlo.

Branky (asistence): 22. Holčák (Rašín), 24. Bauer (Rašín), 31. Bauer (Češka), 35. Zet (Holčák), 39. Češka (Šimončič), 39. Preussler, 44. Preussler (Šimončič, Hau), 59. Preussler (Šimončič), 60. Holčák (Bauer) – 4. Šír Roman (Šlejtr), 5. Šír Jakub (Šír Roman), 37. Hodač (Vološín). Vyloučení 7:7. Diváků: 170. Rozhodčí: Mizera Ladislav – Pevný Marian, Mizera.

HC VTJ Ještěd Liberec – Lomnice n. P. 7:2 (2:1, 3:1, 2:0)

Vedoucí celek se v Liberci držel 25 minut, ale jako černá ruka řádil domácí Václav Tomíček, který vstřelil hattrick a měl ještě dvě asistence.

Branky (asistence): 10. Tomíček (Duda), 17. Tomíček (Herda), 27. Tomíček, 31. Dvořák (Tomíček, Herda), 38. Šnajdr (Psota, Burkoň), 41. Herda

(Tomíček, Burkoň), 49. Bretl – 5. Vašek (Rudiš, Kedršt), 24. Vašek (Rudiš, Kedršt). Vyloučení 10:5, využití: 0:0. Rozhodčí: Hrubý – Kajínek, Podrazil .