Hlavním úkolem redaktorů je informovat o všem, co se kolem organizace Bílých Tygrů děje. Nyní se členem klubové redakce můžete stát i vy. Pokud vás baví hokej a jste příznivcem libereckých Tygrů, neváhejte se přihlásit. Redakce požaduje po uchazečích znalost českého jazyka a schopnost kvalitního psaného projevu. Dále ochotu obětovat část svého volného času, vlastní notebook, odpovědnost, samostatnost a flexibilitu.

Co by bylo náplní práce? Psaní zápasových i mimozápasových článků včetně textových online reportáží z domácích utkání. Komunikace s vedením klubu, rozhovory s hráči, trenéry a samozřejmostí jsou i příspěvky týkající se mládežnických výběrů. Redaktoři se účastní například i autogramiád či dalších nehokejových akcí.

Co vám bude nabídnuto? Nasbíráte především mnoho zkušeností, budete kompletně zaučeni. Dostanou se k vám klubové informace z první ruky. Nemine vás osobní kontakt se zástupci klubu, budete mít šanci poznat vrcholový hokej z jiné perspektivy. Zajištěna je spolupráce v mladém kolektivu redakce, vstup na zápasy libereckých Bílých Tygrů je zdarma a čeká vás také finanční ohodnocení. V případě zájmu pište na adresu redakce@hcbilitygri.cz.

Je nutno upozornit, že se nejedná o práci na plný úvazek.