Soutěžní otázka: Od kterého roku nese hokejový klub název „Bílí Tygři Liberec"?

Odpovědi zasílejte do zítřejších 10 hodin na e-mail: veronika.ticha@denik.cz

Nezapomeňte uvést své jméno, adresu a telefonní číslo! Tři vylosovaní výherci obdrží nejen dvě vstupenky na extraligový zápas Bílí Tygři Liberec vs. HC Energie Karlovy Vary, který se hraje v pátek 4. března od 18.20 hodin, ale navíc o druhé přestávce budou soutěžit o předplatné na jeden měsíc zdarma nebo o další ceny přímo na ledové ploše a to v sestavování puzzle loga Libereckého deníku.

Přiložená galerie je z utkání, kdy čtenáří Libereckého deníku soutěžili o přestávce na ledové ploše a skládali logo Deníku.

Bílí Tygři převezmou Prezidentský pohár pro vítěze základní části extraligy

Do třetice všeho nejlepšího! Bílí Tygři Liberec si s předstihem už v 50. extraligovém kole, díky výhře 8:4 nad Zlínem, pojistili první příčku tabulky a potřetí ve své extraligové historii se stanou vítězi základní části nejvyšší hokejové soutěže! Prezidentský pohár převezmou Bílí Tygři před utkáním s Karlovými Vary v pátek 4. března. Slavnostní ceremoniál začne už v 18:00!

Liberecký tým má za sebou nejpovedenější základní část ve své klubové historii a zároveň přepisoval také rekordy celé extraligy. Jméno Bílých Tygrů je tak napsáno pod nejvyšším počtem výher (39) a největším bodovým ziskem (112) v základní části a to do jejího konce stále ještě chybějí 2 utkání. Svěřenci kouče Filipa Pešána tak překonali výsledky ze sezón 2005/06 a 2006/07, kdy Bílí Tygři rovněž vyhráli dlouhodobou část české extraligy. V novém tisíciletí se podařilo 3x vyhrát základní část vedle Liberce už jen Spartě Praha

Vyfoťte se s pohárem!

Téměř ihned poté, co Bílí Tygři převezmou Prezidentský pohár do své péče, poputuje cenný originál „mezi diváky". V přestávce mezi 1. a 2. třetinou bude trofej vystavena vedle infopultu na ochozu Home Credit Areny. Ve druhé přestávce se pak pohár přestěhuje do prostor ČS Klubu. Originál putovního Prezidentského poháru budou Bílí Tygři opatrovat až do 2. května, kdy se uskuteční galavečer „Hokejista sezóny 2016".