Duel mezi Českou Lípou a Turnovem měl jednoznačného favorita v podobě hostujících hráčů. Ti svoji roli začali plnit už od první třetiny a ve 38. minutě vedli už 4:0. Čtyři vteřiny před koncem druhého dějství sice snížil českolipský Václav Šesták, jenže Turnov po přestávce utekl až do stavu 6:1. V samotném závěru ještě Českolipští alespoň stav zkorigovali na konečných 6:3 pro Turnov. Dva góly a jednu asistenci si připsal turnovský Josef Suska.

Dramatická bitva byla k vidění v Lomnici nad Popelkou, kam zavítal Varnsdorf. Skóre utkání otevřeli hosté, ovšem Lomnice čtyřmi trefami během tří minut naprosto otočila kormidlem. Varnsdorfští se ale z této studené sprchy nepoložili a dokázali vyrovnat na 4:4. Definitivní rozhodnutí padlo v čase 59:17, kdy Lomnici vystřelil všechny body Jiří Junek.

Šlágr kola mezi Jičínem a Frýdlantem byl jednoznačnou záležitostí pro Stavební stroje. Už od začátku utkání bylo jasné, kdo bude na ledě pánem. V 19. minutě vedl Jičín už 4:0. Ještě do přestávky ale Frýdlant snížil na 4:2. Obrat se ale nakonec nekonal. Naopak Jičín nasázel ještě další čtyři kousky a vyhrál přesvědčivě 8:3. Nejproduktivnějším hráčem střetnutí byl jičínský Milan Průšek, který zaznamenal pět bodů (2+3).

V tabulce se vůbec nic nezměnilo. Na prvním místě zůstává stále neporažený Jičín, který má druhý Frýdlant náskok devět bodů. Třetí pozice patří Turnovu, čtvrtá je Lomnice, pátý Liberec, šestý Varnsdorf a poslední Česká Lípa.

O následujícím víkendu bude hrát Turnov s Jičínem, Lomnice přivítá Českou Lípu a kolo završí souboj Liberce s Varnsdorfem.