HC Česká Lípa - TS Varnsdorf 8:6 (1:1, 3:1, 4:4)
Zajímavá gólová přestřelka s vítězným koncem pro domácí hokejisty. Stovka diváků zde viděla dohromady 14 gólů, z toho plných osm v poslední třetině. Další zápas odehraje Lípa dnes na ledě Varnsdorfu a v neděli doma s Frýdlantem.
Branky: 7. a 53. Bauer, 39. a 59. Preussler, 33. Bašek, 34. Holčák, 44. Dvořák, 55. Zelinka - 4. a 26. Hradecký, 48. Bali, 51. Prokop, 58. Damašek, 60. Matějka. Rozhodčí: Neťuka - Doležal, Štrébl. Vyloučení: 8:6, vyšší tresty: Dvořák 10 OT - Prokop 10 OT, využití: 1:4.

Frýdlant - Česká Lípa 4:5 PP (0:2, 1:0, 3:2 - 0:1)
V utkání plném zvratů byli nakonec šťastnější hosté, kteří si díky výhře v prodloužení upevnili svou pozici v play-off. Frýdlant v utkání nepodal špatný výkon, na výhru to ale bohužel nestačilo. V prodloužení domácí faulovali a Lípa nabídnutou možnost využila.
Branky: 30. Hodač, 46. Beníšek, 47. J. Šír, 60. O. Velechovský – 2. a 63. Preussler, 18. Řezáč, 55. Flekl, 57. Minařík. Rozhodčí: Novák - Serbus, Bernad. Vyloučení: 10:12, využití: 3:3. Frýdlant: Vondrák (Prošek) - Kolmann, A. Velechovský, Hodač, Beníšek, O. Velechovský - Pešek, Mikan, J. Šír, Sommer, R. Šír. Česká Lípa: Karásek (Andrýsek) - Dvořák, Novák, Minařík, Bulva, Šesták, Říha, Řezáč, Vejr, Preussler, Holčák, Flekl, Zelinka, Bašek, Ulbricht,

Frýdlant – Varnsdorf 8:3 (3:0, 2:1, 3:2)
Frýdlant měl až na krátký výpadek v úvodu třetí části zápas absolutně pod kontrolou a s posledním týmem neměl problém. Vytvářel si velké množství gólových příležitostí, přesto deset minut před koncem bylo 5:3. Konečnou podobu výsledku pak dala dělovka Hodače dvacet vteřin před závěrečnou sirénou.
Branky: 11. Hodač, 14. Beníšek, 35. a 56. O. Velechovský, 17. Čejka, 27. J. Šír, 55. Vološín, 60. Hodač – 40. a 50. Damnitz, 43. Prokop. Rozhodčí: Krejbich - Grundler, Novák. Vyloučení: 2:2, navíc Štefan 5+OK, Prokop (oba V), bez využití. Frýdlant: Vondrák (Čaban) - Kolmann, A. Velechovský, Hodač, Beníšek, O. Velechovský - Pešek, Doubek, J. Šír, Čejka, Vološín – Sommer.

Slavoj Liberec - Děčín B 15:2 (3:0, 5:2, 7:0)
Domácím se dařilo střelecky, takže z toho byl rekordní počet gólů v síti Děčína
Branky: 15., 21. a 48. V. Tomíček, 4. a 11. Pabiška, 31. a 43. Psota, 36. a 56. Šebesta, 28. Beránek, 40. Šnajdr, 42. Šesták, 43. Svoboda, 47. Duda, 59. Herda - 38. Michajličenko, 38. Křepelka. Rozhodčí - Kajínek, Podrazil, Podrazil. Vyloučení: 2:1, využití: 1:0.

Lomnice nad Popelkou - Turnov 9:0 (3:0, 3:0, 3:0)