Liberecký zadák Lukáš Derner prorokoval po posledních výsledcích Tygrů odraz k lepším zítřkům a evidentně se prorocky trefil. Liberec se do Kladna zakousl a v úvodní třetině v rozmezí od osmé do dvanácté minuty se postupně po chybách kladenské obrany prosadili Dlouhý, Vlach a Rosandič. Rytíři to ale nezabalili a dvěma góly se v prostřední třetině dostali Tygrům za krk. V samém závěru pak vsadili vše na poslední kartu a odvolali brankáře Bowa a Severočeši je potrestali čtvrtou brankou do prázdné klece.

Kladno - Liberec 2:4 (0:3, 2:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 22. Melka (Ticháček, Filip), 36. J. Suchánek (Hajný, Dvořáček) – 9. A. Dlouhý (J. Šír, Klapka), 9. J. Vlach (M. Zachar), 12. M. Rosandič, 59. A. Dlouhý. Rozhodčí: Hradil, Veselý – Ondráček, Špůr. Vyloučení: 0:3. Bez využití. Střely na branku: 21:23. Diváci: 2 235.

Rytíři Kladno: Bow – Dotchin, J. Suchánek, Ticháček, K. Wood, Baránek, J. Pohl, Štochl – Jágr, Plekanec, Hlava – M. Beran, A. Kubík, Kristo – Melka, Filip, Račuk – Routa, Hajný, Dvořáček. Trenéři: Čermák, Burger, Paul a Kregl.

Bílí Tygři Liberec: Kváča – M. Rosandič, Kolmann, M. Ivan, Melancon, Derner, Štibingr – Birner, Filippi, Ordoš – A. Najman, Klepiš, Faško-Rudáš – J. Vlach, P. Jelínek, M. Zachar – A. Dlouhý, J. Šír, Klapka – Gríger. Trenéři: P. Augusta a Jiří Kudrna.

Liberecké fotbalisty čeká severočeské derby v Teplicích.
Kam za fotbalem: Liberec čeká derby. Jablonec hostí Pardubice