Prašivky sice nastoupily pouze se šesti hráči do pole a chyběl jim nejlepší střelec Hořák, ale utkání nezvládly hlavně takticky a po poločase (0:3) bylo prakticky rozhodnuto. Prašivky hned po přestávce snížily, ale hned se z rozehry dostaly na 1:4 a pak už jen počítaly „banány“ ve své síti. Nejvíce zazářil z TTNF Žoček, autor šesti branek.

O nic lépe se nevedlo ani béčku Prašivek, které přivítalo Rádlo. Kopírovalo vesměs hru svých oddílových kolegů s céčka a po poločase 1:4 už nestihlo zareagovat na nástup Rádla a potupně prohrálo 4:10.

Druhý tým tabulky RKC byl posílen vědomím, že dosavadní lídr klopýtl a měl možnost v případě vítězství dohnat soupeře na čele tabulky. Ovšem Gazely byly silným soupeřem a prognózy se potvrdily i v zápase. Gazely se ujaly vedení v 5. minutě a RKC srovnal až těsně před koncem poločasu. Ve druhém poločase Gazelám stačila minuta a šly opět do vedení. RKC se nevzdalo a opět za pět minut srovnalo, navíc Bernkopf poprvé dostal RKC do vedení a ještě uzavřel skóre na 5:3. Gazelám nepomohla ani bezmála tříminutová hra bez gólmana.

V dalším zápase Greens hráli s Al- chajdou a hned od začátku se hrál pěkný futsal se spoustou šancí, přičemž Greens dávali branky a jejich gólman Hendrych pochytal nemožné. Ve 13. minutě se ujali vedení 2:0 a vypadalo to na klidné vítězství. Ovšem v dalších minutách polevili a Al- chajdě se povedlo do poločasu otočit skóre na 4:2 po zbytečných chybách domácích. Druhý poločas už Al- chajda zápas nepustila a pohlídala si vítězství 7:4.

Poslední zápas nabídl souboj o spodek tabulky. Poslední Nord Servis přivítal předposlední Grupo Antolin. Byl to souboj se vším všudy, dramatický až do poslední minuty. Jako první se ujal vedení Nord Servis, Grupo drželo krok hlavně díky svému historicky nejlepšímu střelci Miroslavu Zemanovi, pro kterého to byl vůbec první zápas v sezóně po zlomenině nohy. Ve 44. minutě dovršil Zeman hattrick a zajistil vedení 6:4. Navíc ještě v poslední vteřině zakončil skóre z desetimetrového kopu Hruboň.

V dalších zápasech se ale budou muset Grupo vyrovnat s další ztrátou dvou hráčů, jelikož byl po vzájemné potyčce vyloučen Branda a čtyři minuty poté ho následoval Kolínský po zbytečném zakopnutí míče a dostal druhou žlutou kartu. Takže ještě boj o spodek tabulky bude hodně zajímavý.

Devátým kolem pokračuje nedělní program v hale SH Stadion - 10 hodin: RKC - TTNF, 11: Volf Riders - Avast!, 12: Al-chajda - Prašivky B, 13: Nord Servis - Greens B, 14: Prašivky C - Grupo Antolin.