Na střídačce tak bude v roli asistenta trenéra působit nadále Jiří Kudrna a brankáře bude cepovat Martin Láska. Videokoučem zůstává Aleš Vladyka a kondičním trenérem Aleš Pařez. Zatímco Jiří Kudrna zapíše svou druhou sezonu v libereckém týmu, na Aleše Vladyku a Martina Lásku čeká už osmý extraligový ročník v organizaci Bílých Tygrů.

„U Bílých Tygrů se už několik let sází na výrazně týmovou spolupráci, a to jak na ledě, tak na lavičce. Společně vyhráváme a společně prohráváme. Proto jsem rád, že pokračujeme ve stejném složení. Moji kolegové vytvářejí výraznou podporu mně i hráčům nejen ve svých oborech, ale i v rámci dalšího servisu a konzultací. V nové sezóně chceme rozhodně navázat na rozdělanou práci z přerušeného extraligového ročníku," uvedl v tiskové zprávě hlavní trenér Patrik Augusta.

„Pro složení trenérského realizačního týmu jsme nechali hlavní slovo Patriku Augustovi, protože se jedná o pracovní skupinu, kterou řídí a je s ní úzce spojený. Vedení klubu jeho volbu plně podporuje, má ve všechny členy realizačního týmu důvěru a vidí v tomto kroku zajištění kontinuity úspěšné práce z posledních několika sezón," doplnil generální manažer Ctibor Jech.