PSK kvalitním pohybem svého soupeře jednoznačně přehrával. Z velkého množství šancí se však prosadil pouze Šebesta K. a Malinský. Jenže po nedostatečné koncentraci hráčů PSK dokonce vteřinu před koncem snížil na rozdíl jedné branky Semecký. V podobném duchu pokračovala i druhá třetina a opět z mnoha šancí se prosadili pouze dva střelci domácích - Baran a po zranění navrátilec do sestavy Kapoun. Za hosty snížil Berka.

Třetí třetina přinesla šance i na straně hostů, ale v brance PSK byl opět spolehlivý Pyrochta, který v této třetině již hostům vstřelit branku nedovolil. Za domácí se opět prosadili dva střelci, Černý a svou druhou brankou v zápase Malinský. Hráči PSK Liberec si tedy po zásluze připsali další tři body a v sobotu zajíždí na horký led do České Lípy, kde se pokusí sebrat body dosud neporaženému a jasně vedoucímu týmu.

Zápasy Frýdlant - Bohemians Praha a Frýdlant - Česká Lípa byly zrušeny, protože přírodní podmínky byly proti ledu na otevřeném zimním stadionu ve Frýdlantu.

7. Frýdlant 4 18:26   2

Program dalšího kola: Česká Lípa - PSK Liberec (27. 11. v 15.15), Lomnice - Jičín (28. 11. v 16.45), VTJ Liberec - Bohemians (28. 11. v 19).

PSK Liberec - Lomnice 6:2 (2:1, 2:1, 2:0)

Branky: Šebesta K. (Vozák), Malinský (Černý), Baran (Maděra), Kapoun (Malinský), Černý (Kapoun), Malinský (Vorel) - Semecký (Zeman), Berka (Hájek).
Střely na branku: 33:26, vyloučení: 6:6, využití: 1:1. PSK: Pyrochta - Ubry, Francl, Vorel, Kapoun, Číž, Šebesta H., Šostý, Šorejs, Malinský, Vozák, Černý, Šebesta K., Maděra, Duda (40. Křikava), Baran.
Trenér: Kolařík.