PSK Liberec – Frýdlant 7:5 (2:2, 2:1, 3:2)

Než se převalila 6. minuta utkání, dvakrát se do listiny střelců zapsal Jiří Peřina. Domácí prohrávali 0:2 a jejich sebevědomí bylo dost otřeseno. Přesto příkladně bojovali dál a výsledek se dostavil v podobě srovnání skóre ještě do přestávky. Nejprve se trefil Chobot a potom důležitě Opěla.

Po první přestávce dokázal PSK ještě z tlaku vytěžit vedení, které zařídil Horák. Jenže Petr Peřina zkušeně vyrovnal na 3:3. Vyrovnaný boj pak ozdobil čtvrtou brankou Vozák a PSK již vedení nepustilo.

Signál k výhře dal především Matěj Pažout, který ujel hned v 10. vteřině III. třetiny při vlastním oslabení a skóroval na 5:3. To se PSK nadechl k exhibici a Pažout připsal druhou trefu. Pak se prezentoval svým prvním gólem v sezoně Petr Polák a bylo 7:3. Hosté z Frýdlantu dokázali vykřesat jiskřičku naděje po trefách Jiřího Peřiny a Vrkoslava, ale další zdramatizování policisté nepřipustili. Příkladně a obětavě bojovali, jako Jakub Šebesta, který hrál i se čtrnácti stehy na čele.

PSK Liberec: Chejn – Měrtl, Opěla, Ubry, Vorel, Číž, Černý – Vozák, Pažout, K. Šebesta – Marnota, Horák, J. Šebesta – Křikava, Chobot, Polák – Dlouhý.

Policejní SK Liberec ve čtvrtek 23. října od 20 hodin hostí ve Svijanské areně vojáky z VTJ Liberec. Jde o prestižní souboj druhého týmu s prvním.