PSK Liberec - Vancouver Fire
3:3 (1:2, 1:1, 2:0)

Liberec v úvodní třetině prohrával již o dva góly, ale pak předvedl velkou vůli a bojovnost, a to i proti velmi kvalitnímu týmu z Kanady.
Zajímavostí je fakt, že je hokejový turnaj uváděn jako bezkontaktní. Ale když se sejdou dva kvalitní soupeři, rozhodčí se nechají unést hrou a pouštějí ji. Je potěšující, že i český tým se umí s tímto vypořádat a být vyrovnaným soupeřem kanadským hokejistů.

Branky: Malinský, Ubry, Vozák. PSK Liberec: Pyrochta - Měrtl - Ubry, Kapoun - Vorel, Číž - Francl, Šostý - Maděra - Malinský, Vozák - Černý - Šebesta K., Šebesta H. - Šesták - Baran. Trenér: Jaroslav Kolařík, vedoucí mužstva: Jiří Vykoukal.

„Tato remíza nás posunula do bojů play - off, protože tým Buffalo Police na turnaj nedorazil. Absolvujeme tak trénink v hale ICE House Rink a pak nás již čeká play-off. Kvůli hurikánu Irene má turnaj zpoždění, a to organizátoři chtějí dohnat hraním více zápasů za den. Takže nás tedy čekají těžké chvíle,“ hlásil z New Yorku kapitán Karel Ubry, který se také zapsal mezi střelce.

V prvním utkání PSK Liberec porazil Longueuil Police 3:2, takže třígólovou kvótu opět naplnil.